Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner ev Kırklareli şehrinde hem kırsal alanda hem de şehir merkezlerinde mükemmel bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlıyor. Bunun için kendinize ait bir bahçeye, bağa veya tarlaya ihtiyacınız var. Dolayısıyla bunun ücreti ve hazır karmod konteyner yapı modellerinden seçtiğiniz birisinin ücretiyle harika bir eve sahip olabiliyorsunuz.

Zira şu sıralar emlak piyasasında satılık ev ilanlarında devasa bütçeler görülebiliyor. Bu kadar yüksek paraların ikinci el ev için ödenmesi ise inanılır gibi değil. Uzun süre kullanılmış, geleneksel betonarme yapı olarak yıllar önce tasarlanmış, modern ev planları ile tamamen alakasız bir ev satın almak kulağa mantıklı gelmiyor

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Kırkareli Konteyner Ev Fiyatları

Artık ev sahibi olmak için sıfır ya da 2.el ev fiyatları üzerine kafa patlatmanıza gerek yok. Bunun ana sebebi ise maalesef ki 2 el ev piyasasında da çok yüksek meblağlarla karşılaşıyor olmamızdır. Büyüklüğü ve konumu ne olursa olsun ciddi anlamda zorlayıcı bütçelerle karşılaşıyoruz. Bu şartlar altında da satılık ev modelleri ve fiyatları bizleri konteyner evler ve projeleri ile tanıştırıyor.

Çatılı modeller son dönemlerde ev tipi kullanımda çok daha ön planda gözüküyor. Bunun sebebi ise villa tipi olması ile ev görünümünü daha da ortaya çıkarmasıdır. Üstelik olabildiğince ucuz fiyatları sayesinde herkesin erişebileceği bir seçenek haline dönüşmüştür.

Kırkareli Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Standart olarak bir ev için 2+1 gibi ölçüleri kullanmak son derece normaldir. Ancak uzun süre oturacağınız ve tek seçim hakkınız olan bir evi satın alırken daha fazlasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Mesela içi en az metrekaresi kadar önemlidir. İç görünümü gözünüze hoş gelmeyen bir evde mutlu olmanız son derece zordur.

Bu yüzden ev yapımı pek çok insana bir evi almaktan daha mantıklı gelir. Firmamız ise bu anlamda sizler için tasarlanan 21, 35, 42 metrekare boyutlarındaki hazır konteyner ev projelerini sunar. Bunlar klasik tasarımlar olarak ev yorumları incelendiğinde de görülebileceği üzere modern tasarıma sahiptir. Daha modern hale getirmek ise sizin elinizdedir. Çünkü yeni bir modül ekleyebilir ya da iç dizaynına dair farklı bir konsept talep edebilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Şimdiye kadar hiç ilgi duymadıysanız ya da ev nasıl yapılır konusunda hiçbir şey bilmiyorsanız endişelenmenize gerek yok. Bu teknik detaylarla aklınız bulanmasın diye firmamız çok ciddi bir çalışma yürütüyor. Vizyonu gereği evlerin tamamını günümüz standartlarına uygun olarak tasarlıyor. Üretim bandından bu şekilde çıkan evler ise dilediğiniz noktaya nakliyatı yapılarak teslim ediliyor.

Ancak monte edilerek kullanılan bu yeni nesil evler için montaj aşaması tüm kriterlerden önce geliyor. Bu kapsamda da ev fiyat listesi içerisinde gördüğünüz, iki katlı ev modelleri dahil olmak üzere tüm seçenekleriniz 1 gün içersisinde kurulabiliyor. konteyner ev Kırklareli ile ilçelerinde kırsal alanlarda bile doğal bir yaşam için tercih ediliyor.