Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner çeşitleri Aksaray ili içerisinde ve ilçelerinde sizin için de ilk tercih olabilir. Artık ömrünü tamamlamak üzere olan ve tadilat ihtiyacıyla ön plana çıkan pahalı ikinci el dairelere yönelmeniz gerekmiyor. Yüksek fiyatları ile ikinci el bir ev almak yerine sıfır olarak prefabrik ev satın alabilirsiniz.

Bu size gelişmiş teknolojilerle üretilmiş, günümüz projeleri arasında çok kullanılan çelik konstrüksiyon ile tanışma şansı tanır. İhtiyacınıza göre farklı modelleri bulunduğu için mecbur kaldığınız değil hayal ettiğiniz modern evi almış olursunuz. Satılık olan evler arasından seçmek yerine kendi beğendiğiniz evi seçip içerisinde oturmak çok daha makul olacaktır.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Aksaray Konteyner Ev Fiyatları

İnsanların son zamanlarda bu kadar çok tercih etmesindeki en büyük sebeplerden birisi ucuz olmasıdır. Daha doğrusu malzeme kalitesi, ısı yalıtımı, banyo ve mutfağı hatta verandası bile olmasına rağmen geleneksel yapılardan çok daha uygun fiyata satılmaktadır. Dilediğiniz konuma kurulabiliyor olması ise ciddi bir avantajdır.

2.el ev fiyatları ile kıyaslandığında ödeyeceğiniz paranın çok daha az bir miktarına sıfır ev sahibi olmuş olursunuz. Hazır ev tasarımları size hitap etmiyorsa dilediğiniz şekilde geliştirmeniz ve büyütmeniz ise mümkün olur. Tabii ki bu aşamalarda bile gerek üretim ve nakliyat gerekse montaj aşamasında asla nasıl yapılır sorusuna gerek kalmaz.

Aksaray Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Ev modelleri ve fiyatları size çok daha makul geleceği için daha büyük ya da hayalinizi süsleyen özelliklerin peşine düşebilirsiniz. Geleneksel ev fiyatları ile kıyaslandığında bunu daha iyi anlayacaksınız. Artık çatılı konteyner ev fiyatları dahi oldukça uygun fiyat listesi ile sunuluyor.

Örneğin 21 metrekare ile en küçük prefabrik ev ölçüleri sizlere sunuluyor. Bu aşamada fiyatları buna göre daha ucuz oluyor. İçi daha geniş ve kullanışlı olması için konteyner ev fiyatları ve modellerini de inceleyebilirsiniz. İç görünümü sizin için özel olarak tasarlanabilir ya da planları isteklerinize göre revize edilebilir. Daha yüksek metrekare ihtiyacınıza yönelik çözümler sunulabilir.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Çoğunlukla iki katlı ev için her zaman bir villa tipi tanımı yapılmaktadır. Bu aşamada önceliğiniz nasıl bir evin hayalini kurduğunuza karar vermek olmalıdır. Hem metrekare bazında hem de model açısından buna göre seçim yapmak gerekir. Yapımı oldukça kısa sürüp yaklaşık 1 gün içerisinde belirlediğiniz arsaya veya bahçeye inşa edilebilmektedir.

Haliyle çok hızlı bir süreçle ev sahibi olabilir ve bu evin ikinci el bakıma muhtaç bir ev olmadığından da emin olabilirsiniz. Şimdiye kadar Konteyner ev Aksaray ilinde tüm kullanıcılarının memnun kaldığı bir alternatife dönüşmüştür. Geri dönüş olarak yorumları okuduğunuzda ise ne yaz sıcağında ne de kış soğuğunda normal bir evden farkının olmadığını belirten yüzlerce insana rastlayabilirsiniz.