Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ev sahibi olmak her koşulda önemli bir konu başlığıdır. konteyner çeşitleri üretip satan prefabrik firmaları arasında seçim yaparken de buna göre tercihinizi yapmanız önem arz etmektedir. Firmamızın tecrübesi ve sektöre kazandırdıklarıyla hayatınızı mutlu bir biçimde yaşama özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Bunun için tabii ki en önemli kıstas isteklerinizin gerçekleşmesidir. Satılık ev için geleneksel yapılar yerine konteyner ev fiyatları ile üretilen konteyner evleri tercih ederek bunu sağlayabilirsiniz.

Çünkü sizler için teknolojinin getirdiği tüm gereklilikleri sağlayarak en uzun ömürlü kullanımı mümkün kılıyoruz. Ucuz ev fiyatları standart binalar için bir tuzağa dönüşebiliyor. Çünkü 2.el ev fiyatları her ne kadar makul olursa olsun size tadilat yükü çıkarabiliyor. Bu yüzden ev yapımı daha mantıklı bir seçeneğe dönüşüyor

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Erzincan Konteyner Ev Fiyatları

Tabii ki 2.el ev fiyatları bile ciddi anlamda artmış durumda. Hal böyle olunca alternatif olarak hazır ev modülleri daha da ön plana çıkıyor. Hem modern ev anlayışına sahip olması hem de ucuz olması bunun en önemli etkenleri arasında yer alıyor. Ev modelleri ve fiyatları birbiriyle kıyaslandığında ise aslında arzuladığınızın konteyner tipi ev olduğunu hemen anlayabiliyorsunuz.

Dilediğiniz yere konumlandırabildiğiniz bu evler özellikle çatılı modellerle taleplerinizi rahatlıkla karşılıyor. İkinci el konteyner ev fiyatları yükseldikçe bir alternatif olmaktan çıkıp ilk tercih olmaya başlıyor. Fiyat konusunda da farklı ev ölçüleri ya da farklı ev planları var olduğu için kendinize en uygun olanı seçebiliyorsunuz.

Erzincan Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Ev projeleri incelendiğinde ilk dikkat çeken unsurlardan birisi özelleştirilebilir olmasıdır. Oysa ikinci el ev satın alacağınız zaman sabit bir seçim yapmak zorundasınız. Burada 21, 35 ve 42 metrekare olmak üzere üç farklı model var. Hepsinin içi birbirinden farklı şekilde dizayn edilmiş olup isteğinize göre daha büyük bir alan yaratılabiliyor.

Yine iç görünümü hoşunuza gitmediğinde tercihinize bağlı olarak projelendirilebiliyor. Yani üç farklı baz modelde ev tipi sunuluyor olsa da daha küçük ya da daha büyük olmasını istediğinizde bu isteğiniz yerine getirilebiliyor.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Günümüzde ev nasıl yapılır sorusunun karşılığı oldukça farklı şekilde verilebiliyor. Ancak bunların arasında muhtemelen en iyi tercih konteyner oluyor. İki katlı ev tercih ettiğinizde bile bu sayede başarılı bir kurulum gerçekleşebiliyor. Firmamız sunduğu evlerin üretim aşamasından nakliyesine kadar tüm süreçlerle birebir olarak ilgileniyor. Böylece Türkiye'nin dört bir noktasına teslimat sağlanıyor.

İhtiyacınız 2+1 bir ev ise buna uygun ölçüler ve projelerle çözüm sunuluyor. Yine daha büyük ev tercih edecekseniz bu noktada da size alternatif modeller çıkarılıyor. Her şeyin sizin istediğiniz gibi olması için çabaladığımız için ev yorumları müşteri memnuniyetini direkt olarak gösterebiliyor. Ki özellikle konteyner ev Erzincan ve ilçelerinde bağınızda, bahçenizde ya da arsanızda kullanabileceğiniz en şık ve en konforlu tercihe dönüşüyor.