Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ev sahibi olma hayallerinizi artan satılık ev fiyatları ile ötelemeyin. Her zaman ev sahibi olmanız için ideal bir fırsat yaratan konteyner çeşitleri üreten firmamızı ziyaret edin. Sektörde uzun süredir aktif olarak hizmet veren şirketimiz en büyük yatırımını yeniliğe yapıyor. Böylece konteyner ev fiyatları artmaya devam etse bile hiçbir zaman bundan etkilenmiyorsunuz.

Günümüzde modern ev tasarımlarının daha fazla tercih edilmesi yıllar önce yapılmış betonarme konutları demode hale getirdi. Zaten çok masraflı olan 2.el ev almak yerine yeni ve size özel bir ev almayı tercih etmeniz kadar doğal bir durum yok. Tüm modellerin hazır ev şeklinde olması da seçtiğiniz modeli görme şansı sunarak sizi rahat ettiriyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Kastamonu Konteyner Ev Fiyatları

Ev modelleri ve fiyatları yıllar boyunca artarak bu noktaya geldi. Fakat son yıllarda bu artışın miktarı çok önemli bir seviyede yükseldi. Eğer ikinci el ev almak istiyorsanız bunun için çok daha yüksek bütçeleri gözden çıkarmanız gerekiyor. Oysa çatılı konteyner çeşitleri tercih ettiğinizde bundan çok daha uygun fiyatlara ev sahibi olabiliyorsunuz.

Böylece ucuz fiyatlara sahip ev modellerinden herhangi birisine sahip olmak için incelemelere başlayabiliyorsunuz. Daha önceden planları hazırlanmış, dışı kadar içi de tasarlanarak modernize edilmiş evlerde yaşama fırsatı yakalıyorsunuz. Üstelik Türkiye'nin dört bir noktasına lojistik ve montaj hizmeti dahil olarak sunuluyor.

Kastamonu Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Ev yorumları arasında herkese hitap eden bir modelin olduğunu beyan eden çok fazla müşteri var. Bunun nedeni ise 21, 35 ve 42 metrekare büyüklüğünde modellerin standart olarak herkese sunulmasıdır. Tabii ki bu evlerin 2+1 olarak belli bir kesime hitap ettiğini söylemek gerekiyor. Ölçüleri sizi tatmin etmediğinde ise modül eklenerek büyütülebiliyor.

Projeleri böyle kişiselleştirebiliyor olmak ciddi bir ödeme yapılan ev satın alma işlemlerinde gerçekten önem arz ediyor. Çünkü ev fiyat listesi incelendiğinde satılık dairelere kıyasla çok daha makul bir fiyat aralığı yakalayabiliyoruz. Ayrıca bir dairenin bize göre özelleştirilmesi ya da modernize edilmesi mümkün değilken konteyner evlerde bu durum mümkün oluyor.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Ev tipi yapıların özellikle dayanıklı olması çok önemlidir. İçerisinde uzunca yıllar insan yaşayacağı için bunun gerek yalıtım gerekse standart olarak sağlanabiliyor olması şart. Firmamı ev nasıl yapılır konusunda içinizi rahatlatacak bir vizyona sahip olduğu için hızlıca çözümler sunabiliyor.

Tecrübesiyle üretim aşamasından nakliyatına kadar uzanan süreçte size destek oluyor. Belki de ev yapımı noktasında en önemli adım olan montaj ise profesyonel ekiplerimiz tarafından 1 gün içerisinde tamamlanabiliyor. Anında kurulum yapılabiliyor olması, dilediğiniz konuma taşınabilmesi gibi avantajlarla iç görünümü bile sizi yansıtan evinize hemen geçebiliyorsunuz. Konteyner ev Kastamonu bu yönden ilk tercihiniz olmayı başaracaktır.