Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bingöl Konteyner Ev

Kaliteli bir evde yaşamak herkesin doğal hakkıdır. Bunu sağlamak için karmod konteyner ev firmasına başvurabilirsiniz. Özellikle çelik konstrüksiyon konutların bu kadar popüler olduğu bir dönemde bunun önemine vurgu yapmak gerekiyor. Çünkü 2.el ev piyasasında yaşanmış olan fiyat artışları son tüketiciyi alternatif aramaya itmiştir. konteyner modelleri ise bu aşamada ilk dikkat çeken nokta olmuştur.

Burada profesyonel bir firmayla çalışmak size büyük bir güvence sağlayabilir. En modern ev tasarımlarını en ucuz fiyatları ile size ulaştırmayı hedefleyen firmamız tecrübesiyle güven vermektedir. Ev modelleri ve fiyatları istediğiniz boyuta ve özelliklere göre şekilleniyor olsa da satılık 2 el ev fiyatları ile kıyaslandığında çok daha cazip görünüyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Bingöl Konteyner Ev Fiyatları

Bütçenize göre ev bakmaya başladığınızda özellikle ikinci el ev fiyatları sizi fazlasıyla yorabilir. Bunun ana sebebi ise hem eski bir ev satın alıyor olmak hem de karşılığında servet ödemek zorunda olmanızdır. Yarın öbür gün evde karşılaşılacak aksaklıklar ise yine maddi bir yük olarak sırtınıza binecektir. Bundan arınmak için ev planları tüm ayrıntılarına kadar çizilmiş, projeleri haricinde de size uygun değişiklikler yapılabilen sıfır evlere yönelebilirsiniz.

Bu sayede ucuz fiyatları ile ev sahibi olabilir, uzunca bir süre de arkanıza bakmadan yaşamınıza devam edebilirsiniz. Çatılı konteyner modelleri için inceleme yaparken fiyat listesi ile ev fiyatlarının ne kadar cazip olduğu dikkatinizi çekecektir. Tabii ki burada ölçüleri ve evin iç görünümü de ayrıca önem kazanıyor.

Bingöl Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Bir evin genel tasarımına bakarken çoğunlukla dış katmanlarına göz atılır. Veranda, balkon, çatı yapısı, 2 1 oluşu ev için bir avantajdır. Fakat içi de en az dışı kadar önemlidir. Yaşayacağınız bu alanın size hitap ediyor olması zorunludur.

Yapımı tamamlanmış olan, seçebileceğiniz modellerin bitmiş halini görebileceğinizi hatırlatmak gerekiyor. Burada en küçüğü 21 metrekare olmak üzere 35 ve 42 metrekarelik modeller ön plana çıkıyor. Ayrıca çelik konstrüksiyon sayesinde yalnızca tek kat seçeneği bulunmuyor. İki katlı ev için de bu seçimi yapabilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Bir ev nasıl yapılır diye düşündüğünüzde betonarme bir inşaat için aylarca beklemeniz gerekebilir. Üstelik bu size ciddi maliyetler çıkarır. Şimdiye kadar bunun yerine konteyner tercih etmiş insanların yaptığı ev yorumları bu noktada yol gösterici kabul edilebilir.

Yapımı oldukça kolay olup son teknoloji malzemeler tercih edilmektedir. Isı yalıtımından camlara, zemin döşemesinden duvar iskeletine kadar her detay güvenliğiniz, konforunuz ve bütçeniz için tasarlanmıştır. Dolayısıyla hemen konteyner ev Bingöl için firmamızı arayabilirsiniz.