Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karabük Konteyner Ev

Türkiye'de hemen hemen her şehirde olduğu gibi konteyner çeşitleri Karabük ilinde de tercih edilen bir seçeneğe dönüşmüştür. 2.el ev fiyatları ve sıfır evlerde yaşanan ciddi yükselişlerin neticesinde herkes farklı alternatiflere yöneliyor. Aslında firmamız bu durumun farkına vararak uzun yıllardır büyük yatırımlar yapıyor. konteyner ev fiyatları ve yapı sektöründe sunduğu sayısız çözümün sebebi de budur.

Artık herkesin ev sahibi olma hayalleri kuramadığı bir dönemde yaşıyoruz. Oysa bunun çok zor bir eylem olmadığını hazır ev projeleri incelenerek anlaşılabilir. Tabii ki 2. el ev fiyatları herkese uygun görünmüyor. Ancak zaten sıfırına sahip olabileceğiniz bir bütçeyi neden geleneksel betonarme bir binaya veresiniz ki?

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Karabük Konteyner Ev Fiyatları

Çoğunlukla satılık ev ararken karşınıza tadilat masrafı çok yüksek olan uygun fiyatlı evler çıkabilir. Tadilatı dahil ettiğinizde ise neredeyse iki katı bir fiyata mal olur. Firmamızın tasarlamış olduğu modern ev planları ise tamamen sıfır olup kullanıcı odaklı bir çözüm sağlamaktadır. Fiyatları incelendiğinde de diğer satılık ev modelleri ile kıyaslandığında ne kadar kârlı bir yatırım olduğu anlaşılmaktadır.

Fiyatının ucuz olması tabii ki büyük çoğunluk için temel etken olarak öne çıkıyor. Yine de bir ev satın alacağınız zaman avantajların bununla sınırlı olmadığından söz etmeden geçemeyiz. Ev projeleri tümüyle talepler doğrultusunda alınmış nihai karara göre çizilmiştir. Hazır tasarımlara ise modül eklenip çıkarılarak ev fiyat listesi dahilinde kullanıcılara sunulabilmektedir.

Karabük Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Standart olarak ev ölçüleri olarak 21, 35, 42 metrekare tasarımlarla karşılaşabilirsiniz. Firmamız bu üç seçeneği bireysel olarak 2 1 ev kullanımı için öneriyor. Ev yapımı özellikle konteyner tipi söz konusu olduğunda oldukça basit bir eyleme dönüştüğü için modül eklenmesi ya da çıkarılması ise zor olmuyor.

Sizin taleplerinize bağlı olarak iç görünümü bile kişiselleştirilebiliyor. İçinize sinen bir eve sahip olma arzusu işte tam bu noktada ortaya çıkıyor. Zira çatılı konteyner modelleri dışarıdan bakıldığında villa tipi bir ev olarak herkesin ilgi odağı olabiliyor. Dilerseniz içi hakkında da tasarımsal değişiklik yapma şansı tanınıyor.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Ev yorumları daha önceden ev sahibi olma tercihini konteyner çeşitleri ve modellerinden yana kullananların paylaştığı görüşlerden oluşuyor. Zira ev nasıl yapılır diye merak etmenize bile gerek kalmadan villaya benzer bir eviniz olabiliyor. Yalnızca güzel bir lokasyonda yer alan arsa, bağ veya bahçe alıyorsunuz. Buranın boyutu ise ev ile eşdeğer ya da evden biraz büyük olsa bile yeterli oluyor.

Ardından firmamız seçtiğiniz modele bağlı olarak istediğiniz ek özelliklerle beraber üretimi tamamlıyor. Akabinde de konteyner çeşitleri içinden iki katlı ev tercihinizi bile Türkiye'nin her yerine nakliye ederek montajını tamamlıyor. Çok katlı projelerde bile 1 günde montaj edilebilme seçeneğinin bulunması Konteyner ev Karabük için gerçekten önemli bir avantajdır.