Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yaşadığınız şehirde satılık konteyner ev fiyatları bütçenizi aşıyorsa endişelenmenize gerek yok. Karmod konteyner ev firması olarak size en uygun ev modelleri ile hizmet veriyoruz. Tecrübemiz gereği en çok talep gören standartları modellerimizde sunuyor ve ucuz fiyat politikasıyla herkesi ev sahibi olmaya davet ediyoruz. Böylece konteyner ev tercih ettiğinizde 2.el ev fiyatları ne kadar yükselirse yükselsin bundan etkilenmemiş oluyorsunuz.

Günümüzde 2.el ev teriminin çok önemli olmadığını söylemek gerek. Çünkü ikinci el evlerin fiyatı da en sıfır ev fiyatları kadar yükselmiş durumda. Neredeyse ucuz fiyata alabileceğimiz, bütçemizi zorlamayan bir yapı bulmak imkânsız oldu. Ev yapımı sırf bu yüzden bu kadar popülerleşmeye başladı.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Iğdır Konteyner Ev Fiyatları

Böylesine bir fiyat artışının son kullanıcı için sorun yaşatacağı ise aşikârdı. Yine de emlak sektöründe buna bağlı bir değişiklik yaşanmadı. Sonucunda da ev modelleri ve fiyatları daha uygun koşullarda olan hazır ev sektörü devreye girdi. Hazır olarak kurulmuş şekilde görebildiğiniz, karar verdikten sonra istediğiniz bir arsaya monte edilebilen ev planları bulmak mümkün.

Bunların tamamının konteyner modelleri ve bu modellerin tasarımlarına uygun oluşu ise ikinci el ev algısını daha da aşağıya çekiyor. Çünkü projeleri gereği hem iç görünümü hem de dışı standartların üzerinde oluyor. Böylece hayal bile edilemeyecek bir ev satın almak için çatılı konteyner modelleri yeterli olabiliyor.

Iğdır Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Modellerin sayısı ve niteliği arttıkça ev nasıl yapılır sorusunu kendinize sorarken yakalayabilirsiniz. Aslında bunun için bir şey yapmanıza gerek yok. Çünkü firmamız zaten 21, 35 ve 42 metrekare olarak farklı modellerle hazır tasarımlar sunabiliyor. Eğer 2+1 eve ihtiyacınız varsa içi size göre tasarlanmış, ev ölçüleri bakımından ideal kullanım alanı sunan bu projelere göz atabilirsiniz.

Tabii ki ihtiyaçlarınız herkesle aynı olmak zorunda değil. Haliyle 3+1 talepleriniz için ekstra bir modül ile ev tipi konutunuz genişletilebiliyor. Ancak en küçük modülün bile ev yorumları okunduğunda ferah bir kullanım alanı sunabildiği görülüyor.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Aslında konteyner bir evin size birkaç farklı temel avantaj sunabildiğinden bahsetmek gerekiyor. Bunların ilki pratik bir biçimde dilediğiniz noktaya kurulabilmesidir. Arsanızı aldığınız her yere inşa ettirebilirsiniz. Montaj işlemleri ortalama 1 gün sürer ve bu sürece kadar üretim, nakliye ya da benzer detaylarla firmamız ilgilenir.

Bir diğer taraftan tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilir ve ucuz fiyatlarla sıfır eve sahip olma şansı tanır. İç dizaynından dış cephesine kadar hayalinizde canlanan eve sahip olmuş olursunuz. Ayrıca ev fiyat listesinde gördüğünüz tüm modelleri dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Eğer en büyük hayallerinizden birisi uzun ömürlü bir kullanım alanı sunan, modern tasarıma sahip bir ev almak ise doğru adrestesiniz. İki katlı ev modellerine de Konteyner ev Iğdır firmamızdan ulaşabilirsiniz.