Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Niğde Konteyner Ev

Konteyner ev Niğde içerisinde son derece kullanışlı bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlayacaktır. Günümüzde betonarme yapılara kıyasla konteyner evler tercih edilmesinin pek çok farklı sebebi olabiliyor. Fakat öncelik herkesin bildiği gibi ev fiyatları için istenilen fahiş meblağlardır. Şehir merkezlerinde oldukça eski evlere bile çok yüksek meblağlar talep ediliyor. Durum böyle olduğundan tercihinizi hazır ev projeleri üzerine yapabilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Niğde Konteyner Ev Fiyatları

Fiyatları karşılaştırıldığında ciddi bir fark söz konusu olacağı için 2.el ev ilanlarına bakmanıza gerek yok. Çok daha ucuz fiyatları ile karşınıza çıkacak olan konteyner evler ilk tercihiniz olabilir. Sıfırını almak yerine ikinci el ev tercih etmenizin hiçbir esprisi yok. Özellikle dayanıklılık, deprem riskine karşı önerilen binalar olmaları ve uygun fiyatları göz önüne alındığında hazır ev projeleri bir adım daha öne çıkabiliyor.

Tabii ki yalnızca bu temel kıstaslara odaklanmamak gerekiyor. Çünkü mevcut bir evi satın alacağınız zaman içi ciddi bir tadilat isteyebiliyor. Bu aşamada ise ev fiyat listesi dâhilinde gördüğünüz tüm modellerde iç görünümü size göre dizayn ediliyor. Satılık ev ilanlarında vakit kaybetmeden sizin için planları özel olarak çizilmiş evlere odaklanamaya başlamanızı öneririz.

Niğde Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Firmamız bünyesinde ölçüleri 21, 35 ve 42 metrekare olarak belirlenmiş üç farklı konteyner ev bulunuyor. Villa tipi gibi görünen bu evlerin temelde tamamıyla özelleştirilebilir ve birbirine eklenebilir modüllerle yapıldığını ise söylemeliyiz. Planları buna uygun olduğu için aklınızdan geçen eve sahip olmanız son derece mümkün olmaktadır. 2 el ev alırken bunun mümkün olabilmesi imkânsızdır.

Modellerin ortak özelliklerinden birisi kullanıcı odaklı tasarlanmış olmalarıdır. Ev tipi tüm karmod konteyner yapı modellerinde ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek özellikler sabittir. Hepsi ucuz fiyatlarla sunulduğu için beklemeye gerek kalmadan sahibi olabilmeniz mümkün olmaktadır.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Şimdiye kadar yapanların tamamının memnun kalması rastlantısal bir sonuç değil. Hatta tam tersine genel memnuniyetin sebebi montaj ve lojistik aşamasının da firmamız tarafından üstlenilmesidir. 2 1 ya da iki katlı ev tercih ettiğinizde dahi 1 gün içerisinde monte edilebiliyor olması size büyük bir avantaj sağlar.

Fiyatları avantajlı olduğu gibi bu montaj aşamasında sağlanan profesyonellik de büyük bir seçeneğe dönüşüyor. Konteyner ev Niğde ve tüm ilçelerinde size mükemmel bir yaşama alanı sunabiliyor. Bunun için dilediğiniz lokasyonda tarla, bahçe ya da bağ almanız yeterli olacaktır.