Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner ev Kilis ilçelerinde son derece kullanışlı bir yaşam alanına dönüşüyor. konteyner modelleri standart betonarme binalardan daha fazla tutulmasının fiyatları ile doğru orantılı olduğunu söylemek gerek. Şirketimiz uzun yıllardan beri bu alanda hizmet vererek çok büyük projelere imza attığı gibi ev ihtiyaçlarınıza da modern çözümler üretiyor.

Satılık ev fiyatları için söz konusu olan ciddi artıştan etkilenen kişilere de sorunsuz bir yaşam alanı sunmayı misyon ediniyor. Artık ucuz denilebilecek evlere şehir merkezlerinde ulaşabilmek neredeyse imkânsız bir hal aldı. Bunun çözümü ise arsa, tarla ya da bahçe temin ettikten sonra üzerine monte edilen ev projeleri ile sağlanıyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Kilis Konteyner Ev Fiyatları

Öncelikli olarak betonarme binalar uzun yıllar boyunca kullanılmalarına rağmen 2.el ev fiyatları asla düşmüyor. Bu durumda oldukça eski ve çeşitli onarımlara ihtiyaç duyan evlere büyük bütçeler ödenmek zorunda kalınıyor. Oysa iki katlı karmod konteyner ev tercih edildiğinde çok daha cüzi miktarlarla karşımıza çıkıyor.

Ayrıca dayanıklılık konusunda da çeşitli varsayımlardan bahsetmek şart. Çünkü betonarme evler ne kadar uzun dayanıyorsa konteyner kullanılarak üretilen evler o kadar uzun kullanım ömrü sunabiliyor. Onlarca yıl hiç deforme olmadan tüm hava koşullarında kullanılabilmesi ikinci el ev satın almayı anlamsız kılıyor. Ev modelleri ve fiyatları ise taleplerinize göre değişkenlik gösteriyor.

Kilis Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Artık çatılı konteyner ev satın almak her açıdan avantajlı bir konuma ulaştı. 2 el ev fiyatları yerine daha düşük bir meblağ ödeyerek firmamızın tasarlamış olduğu 21 metrekare, 35 metrekare ve 42 metrekare ev modellerinden birisini seçebilirsiniz. Ayrıca planları bu şekilde çizilmiş olmasına rağmen ölçüleri talepleriniz göz önünde bulundurularak büyütülebiliyor. 2+1 ev sizin ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyorsa 1+1 modellere de göz atabilirsiniz.

Eğer kaliteli bir yaşam sürmek için yaşayacağınız evin standartlarını yükseltmek istiyorsanız içi bile sizin isteğinize göre dizayn edilmelidir. Yıllar önce tasarlanmış olan betonarme evler ise size bu özgürlüğü vermezler. Aksine eşyalarınızı uydurmak, modern bir hava yaratmak neredeyse imkânsızdır.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Ev fiyat listesi dahilinde sunulan tüm modelleri incelediğinizde modül eklenerek büyütülebileceği ya da daha küçük boyutta bir alternatifin sunulduğunu fark edebilirsiniz. Üstelik bu kadar geniş bir yelpaze olmasına rağmen oldukça ucuz fiyatları ile kesinlikle dikkatinizi çekecektir. Kullanıcıların yaptığı ev yorumları ise ne kadar doğru bir tercih olduğunu gözler önüne sermeye yetiyor.

İç görünümü hakkında bile değişikliklere gidebileceğiniz için evin tüm özelliklerini kendinize göre şekillendirme ihtimaliniz var. Böylece ev yapımı hakkında hiçbir ayrıntıya karışmamanıza rağmen ev nasıl yapılır minvalindeki tüm konu başlıkları sizin seçimlerinizle doğru orantılı olmaktadır. Zaten Konteyner ev Kilis firmamızın tamamen özgün bir hayat vadeden vizyonu bundan beslenmektedir.