Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sinop Konteyner Ev

Türkiye'de Karadeniz bölgesinde yapılaşma hemen her noktaya göre daha farklıdır. Ancak konteyner çeşitleri için gerçekten en doğru tercihlerden birisi olabilir. Gerek dağlık bölgelere sahip olmasından gerekse deprem riskinden dolayı uzmanların tavsiyesi olan modern ev projelerine geçiş yapılması önemli bir seçimdir. Öncelikli olarak firmamızın bu alanda çok tecrübeli olduğunu ve uzun yıllardır sorunsuz yüzlerce projeye imza attığını vurgulamak gerek.

Bununla beraber satılık konteyner ev fiyatları ilanlarına baktığınızda 2.el ev fiyatlarını görerek bu tutarların çok fazla olduğunu düşünebilirsiniz. Yine hazır ev modelleri için bunun önemli bir standart olduğunu söylememiz gerekiyor. Hem daha fazla seçeneğe sahip olmak hem de kaliteli bir yapıda yaşam sürmek bu kapsamda mümkündür.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Sinop Konteyner Ev Modelleri

 

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Ev projeleri önceden çizilerek size 21, 35, 42 metrekarelik yaşam alanları olarak sunuluyor. Fakat herkesin hayalindeki yaşam alanı farklı olabiliyor. Bu yüzden dilerseniz modül eklenmesini talep edebiliyorsunuz. Modül çıkartmak ve metrekareyi küçültmek yine mümkün olabiliyor. Ölçüleri bu sayede dilediğiniz seviyeye gelebiliyor. İç görünümü için de taleplerinizi firmamıza iletebiliyorsunuz.

Dışı estetik açıdan ne kadar dikkat çekiciyse içi için de aynı şeyi söylemek mümkün. Ki firmamız hazır konteyner çeşitleri ve konteyner ev modellerinin kurulmuş hallerini görme, gezme ve inceleme şansı sunmaktadır. Ev yorumları göz önüne alındığında da birebir aynısına sahip olan müşterilerin memnuniyetini görmek son derece kolaylaşıyor. Ev fiyat listesinde var olan tüm modeller Türkiye'nin her noktasında tercih edilebiliyor.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Pratik olmasının ev yapımı aşamasında büyük bir avantaj sağladığını söylememize gerek yok. Ev nasıl yapılır hiç bilmeyen birisi için bile hayalindeki eve sahip olma fırsatı tanımaktadır. Ev tipi modellerde en büyük pozitif detay ise 2 1 ile sınırlı olmayan ev yapısıdır. Dilediğiniz ölçüleri belirlenen projeleri dâhilinde talep edebilmektesiniz.

Aynı durum daha küçük yaşam alanı tercih edenler için de geçerlidir. İki katlı ev için bile 2 1 ev seçilebilmektedir. Tüm bu avantajlara ikinci el evlere kıyasla çok daha ucuz fiyatlarla sahip olmak için size en uygun konteyner ev fiyatları önerdiğimiz firmamızdan bilgi talep edebilirsiniz.