Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner ev modelleri Afyon ilinde tercih edebileceğiniz bir seçenek olarak sizlere sunuluyor. Türkiye'nin dört bir tarafında yaygınlaşmaya başlayan konteyner yapılar hem daha güvenli hem de daha doğal bir yaşam şansı tanıyor. Geleneksel yapıların aksine firmamız tarafından geliştirilen teknolojiler sayesinde en güncel konteyner fiyatları ile hayatınıza kalite katabilirsiniz.

Elbette ki fiyatları baz alındığında satılık ev bulmak bir külfete dönüşebiliyor. Fakat ikinci el bir daire sahibi olmak yerine konteyner ev modelleri çok daha makul bir seçime dönüşebilir. Yapımı oldukça kolay olup size yıllar boyunca kullanım avantajı sağlamasıyla konteyner fiyatları ile üretilen evlerimiz kesinlikle tercihleriniz arasında olmalıdır.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Afyon Konteyner Ev Fiyatları

Güzel bir ev hayal ettiğimizde her zaman kendisine ait bir bahçesinin olması, önünde verandasının bulunması gibi hayaller kurarız. Ev planları bu hayallere odaklanılarak çizildiği için hem dış planları hem de içi tamamıyla zihninizde canlandırdığınız evle örtüşecektir. Bunu en uygun fiyatları ödeyerek alabilme fırsatı ise es geçilebilecek bir nokta değil.

Yıllar önce inşa edilmiş olan geleneksel binalardan sıkılmadınız mı? Keza 2.el olmaları sebebiyle çokça sorun çıkaran ve onarım isteyen binalara çok daha yüksek meblağlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Oysa projeleri yeni çizilmiş, son derece modern tasarıma sahip olan konteyner ev modelleri planları size daha da hitap edebilir. İki katlı olan villa tipi evlerde bile en uygun fiyatları yakalamanız mümkündür.

Afyon Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Tamamen sizin tercihlerinize göre ölçüleri ayarlanabilecek olması nasıl bir hayat arzuladığınızı ortaya çıkaracaktır. Böylece tadilata ihtiyacı olan bir apartman dairesi almak yerine fiyat listesi üzerinde belirtilen modelleri çok daha ucuza temin edebilirsiniz. Firmamı klasik olarak tasarlanmış 21 metrekarelik en küçük modeli sizlere sunmaktadır.

Bunun dışında 2+1 tercihleriniz için 35 metrekare ve 42 metrekare olarak iki farklı varyasyon daha bulunuyor. Eğer iç görünümü ya da dışarıdan görünümü size cazip gelmediyse dilediğiniz şekilde eklemeler yapılabilmektedir. Hazır modellere bağlı kalmadan dilediğiniz yere kurdurabileceğiniz evi dilediğiniz şartları taşıyacak şekilde seçebilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Oldukça ucuz olmasından dolayı sıradan satılık evlere göre avantajlı olduğunu doğrudan anlayabiliyoruz. Bunun haricinde ise bazı temel avantajlara sahip oluyoruz. Örneğin daha uzun süre kullanımı mümkün kılan çelik konstrüksiyon yapısı ve bu sayede her yere kurulabiliyor olmasıdır. Şu sıralar bir bahçe ya da arsa sahibi olup oraya ev yaptırmak son derece maliyetli olabilir.

Fakat firmamız size istediğiniz bir lokasyonda dilediğiniz tasarıma sahip olan evi en ucuz olacak şekilde sunabiliyor. Lojistik aşaması, üretim aşaması ve montaj aşaması nasıl yapılır diye düşünmenize gerek kalmadan çözümleniyor. Konteyner fiyatları ile üretilen modelleri Afyon ilinin ilçeleri dahil olmak üzere tüm civarda profesyonel bir biçimde kurulabiliyor. Yorumları okuyarak tercihini konteynerden yana kullananların memnuniyetine tanık olabilirsiniz.