Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Samsun’da konteyner ev denildiğinde akla ilk gelen firma olarak, Avrupa standartlarında evler üretiyoruz. Samsun’da alternatif yaşam alanlarının yeni mimari olan konteyner evlerimiz, az maliyetle konforlu yaşam olanakları yaratıyor. Samsun konteyner ev modellerimizi Orta Karadeniz’in zorlu iklim koşullarına meydan okuyan yalıtım kalitesiyle sunuyoruz. %45’i dağlardan oluşan Samsun şehrinin dağlık alanlarında özellikle daha pratik ve ekonomik yaşamsal çözümlere ihtiyaç duyulur. Samsun’da kurduğumuz konteyner ev çeşitleri en zorlu hava şartlarında biri iç konforu kusursuz yaşatır.

Sürdürülebilir ve dayanıklı malzemeden ürettiğimiz modern ve konforlu konteyner evler doğayla iç içe yaşamı destekler. Amazon şehri Samsun’un şanına yakışır sağlamlıkta, doğal güzelliklerine eşlik edecek tarzda ev modelleri tasarlıyoruz. Hazır konteynerden evlerimiz Samsun’un birçok ilçe, köy ve kırsal kesiminde tercih ediliyor. Samsun Çarşamba ilçesinin tepelik alanlarında sağlam ve konforlu evlerimizi görebilirsiniz. Samsun İlkadım ilçesi gibi yağış oranı yüksek bölgelerde su ve ısı yalıtımı yüksek olan konteyner modellerimizle karşılaşabilirsiniz. Samsun konteyner ev projelerimizle Samsun’un merkez ilçelerinden köylerine en ücra köşelerine kadar konforlu yaşam olanakları götürüyoruz. Az maliyetli konteyner çözümlerimiz farklı genişlikte yaşam alanı konforu yaratabiliyor. İki katlı modeller iki ayrı ailenin yaşayabileceği alanı sağlıyor. İster bir dağın eteğinde olsun ister şehir merkezinde Samsun’da kaliteli konteynerden ev deyince Karmod imzasını karşınıza çıkar. Samsun’da çok zaman harcamadan yüksek masraflar yapmadan konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için web sitemizden konteyner modellerini inceleyebilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Marka konutla beraber gerçekleştirilen önemli projelerde Samsun Konteyner yapıları tercih ediyor. Sağlık Bakanlığı’nın Bölge Hastanesi projesi kapsamında İlkadım ilçemizde inşa edilen Samsun Şehir Hastanesi ilimizin son yıllardaki en gözde yapı projeleri arasında yer alıyor. Yap islet devet modeliyle yapılan hastane tamamlandığında Samsun’la beraber çevredeki yakın illere hizmet verecek önemli bir proje.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Samsun Konteyner Ev Fiyatları

Şehir Hastanesi gibi kamu projeleriyle, Samtower, Gökdelen Kule, Borkonut Plus, Bulvar Samsun, Anka Kent benzeri Samsun’un öne çıkan konut ve AVM projeleri şatiye yapılarında konteyner modelini tercih ediyor. Konuttan madenciliğe, baraj inşaatından yol köprü yapıma kadar her türlü işçi şantiyelerine ofisler başta olmak üzere, yatakhane, yemekhane, revir, iş güvenliği ofisi, misafir salonu, kafeterya, mescit, laboratuvar, mescit gibi çok sayıda yapı çözümü üretiyoruz.

Kalitesi, hızlı üretim ve kurulumu, ekonomik şantiye fiyatları ve Samsun’la beraber Türkiye genelinde sunduğumuz satış sonrası destek hizmetlerimiz bizi farklı kılan temel özelliklerimiz. Çok sayıda üstün özelliği sahip Karmod yeni nesil şantiye yapıları demonte özelliği en önemli üstünlüğü. Kaynaksız vidalı sistemle üretilen konteynerlerimiz deforme olmadan sökülüp kurulum imkanı gibi önemli bir avantaj sunar. Bu özellikle projeniz tamamlandığında başka mekanlardaki projelerde yeniden kullanımı için vida ve geçmelerinden sökülerek kolay nakliye avantajı verir. İsterseniz ileriki kullanımlarınız için yapıyı kolaylıkla depolayabilirsiniz. Zindelik ve dinginlik veren mekan tasarımlarıyla son derece ergonomik özellik taşıyan ürünlerimiz konut amaçlı kullanımlar için konteyner ev olarak ta tercih edilmektedir.

Samsun Konteyner Ev Modelleri

 

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Samsun’da en ok tercih edilen ev modelleri tipik Karadeniz ikliminin hava koşullarında konforu yaşatan konteyner modelleridir. Bu işin uzmanı olarak her coğrafi bölgenin arazi ve iklim koşullarına uygun konteynerden ev seçenekleri sunuyoruz. Samsun konteyner ev modellerimiz arasında minimal tasarımla öne çıkan 42 m2 konteyner modellerimiz Samsun’un her yerinde karşınıza çıkabilir. Bir tarım arazisinde ya da şehir merkezinde bunlardan görebilirsiniz. Konteyner ev ölçüleri küçük ama alanı büyük modeller ek yapı olarak da çok tercih ediliyor. Kolayca başka bir yere taşınabilen Samsun demonte konteyner modellerimiz kırı kesimlerde yaygın olarak tercih edilir. İki katlı özgün çatı tasarımlı villa tipi modelleri yaylalarda görebilirsiniz. Ormanlık alanlarda doğaya daha uyumlu renkleri ve tasarımları olan modellerimiz tercih edilir. Popüler konteyner modellerimizi detaylı görsellerden inceleyebilir, ihtiyacınız olan evler için bizi arayabilirsiniz.

Karmod dijital çözümleriyle tanışınca lüks ev almanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Samsun konteyner ev satın almak isteyenler web sitemizden hızlıca sipariş verebilir. Katalogdan model seçerek ya da bize danışarak en iyi fiyatla aradığınız lüks yaşamı istediğiniz yere kurabilirsiniz. Lüks bir yaşam alanına sahip olmak için Karmod dijital kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Web sitemizde alan, ihtiyaç, tasarım beklentilerinize göre modeller yer alıyor. Seçim yaptıktan sonra lüks yaşamı istediğiniz yere kurabiliriz. Karmod konteyner satın alma sürecini oldukça kolaylaştıracak avantajlar sunar. 3D olarak evlere bakabilir uzmanlarımıza istediğiniz konuları danışabilirsiniz. Oturduğunuz yerden lüks yaşam standartlarınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

Türkiye’nin Her Yerine Kolay Ekonomik Nakliye İmkânı

Karmod web sitesinden beğendiğiniz konteyner evi inceleyin. Teknik detaylara, ölçülere, tasarım estetiğine bakın. Kusursuz kalite standartlarımızı size hemen yaşatalım. Konteyner al diyerek siparişinizi birkaç adımda tamamlayın. Karmod marka güvencesiyle online olarak güvenle Samsun konteyner ev sipariş edebilirsiniz. Hızlı sipariş için bizimle istediğiniz kanaldan iletişime geçebilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmak için müşteri hizmetlerinde de yüksek standartları sunuyoruz. Konteyner ev al işlemi bizimle hem hızlı hem de ekonomik olur.

Karmod olarak kendi ürettiğimiz yüksek kalitedeki konteyner modellerini, kendi nakliye teknolojilerimizle taşıyoruz. Samsun demonte konteyner siparişinizi Flatpack olarak hızlı ve kolay şekilde size ulaştırıyoruz. Konteyner ölçülerine göre doğru aracı seçerek kısa sürede evi istenilen yere taşırız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun en zorlu coğrafi koşullarda bile uzmanlığımızın gücüyle gelip konforlu yaşam alanınızı kurarız.