Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Eskişehir’de konteynerden ev kalitesi ile sahip olabileceğiniz konaklama alanları, oldukça konforlu ve keyifli olması nedeniyle büyük rağbet görür. Günümüz teknolojisinin sağladığı avantajlarla geleneksel betonarme yapılardan çok daha kullanışlı ve ekonomik olan konteyner ev modelleri, her türlü hava şartına karşı dayanıklı olduğu için yılın her mevsiminde gönül rahatlığı ile kullanılır. Bazen yaz aylarında yazlık niyetine, bazen ise çeşitli iş dönemlerinde kısa süreli barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılan Eskişehir konteyner ev modelleri, aynı zamanda daimi olarak da ev olarak kullanılabilen yaşam alanlarından biridir.

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak şekillendirilen Eskişehir konteyner ev modelleri, ısı ve ses yalıtımı açısından maksimum seviyede etki yaratırken, deprem gibi doğa olaylarına karşı da oldukça dirençlidir. İç Anadolu Bölgesi’nin en gözde şehirlerinden biri olan Eskişehir’de doğa dostu bir yaşam alanına sahip olmak için uygun fiyata bulduğunuz bir arsa üzerine bütçenizi sarsmayan kaliteli ve ergonomik konteyner modellerinden birini yerleştirebilir ve burada keyifle yaşayabilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Eskişehir Konteyner Ev Fiyatları

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve modern yaşam tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Eskişehir, aynı zamanda bir öğrenci kendi olduğu için oldukça hareketlidir ve her geçen gün gelişim gösteren bir kendimizdir. Bu nedenle şehir merkezindeki betonarme binalar arasında yaşamak yerine, kırsal alanlarda bir arsa sahibi olabilir ve bu arsa üzerine yapı sektörünün öncüleri arasında yer alan Karmod ayrıcalığı ile lüks Eskişehir konteyner ev modellerinin kurulmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede çok daha uygun Eskişehir konteyner ev fiyatları ile ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu evler ileri teknolojinin sağladığı olanaklarla tasarlandığı için maksimum konfor ve işleve sahip olur. Böylece yıllar boyunca keyifle kullanabileceğiniz lüks bir eve sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bu ergonomik ve kullanışlı evleri dilediğiniz zaman istediğiniz başka bir araziye de taşıyarak, yaşam şartlarınızı kolaylıkla değiştirebilir ama evinizi satmak zorunda kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hem küçük hem de büyük evlerin büyük bir ihtiyaç haline geldiği Eskişehir’de, genellikle 2 ya da üç odalı Eskişehir konteyner ev modelleri tercih edilir. Bununla birlikte tek odalı küçük evler olduğu gibi 4 veya daha fazla odası olan konteyner modelleri de mevcuttur. Tamamen sizin ihtiyacınıza göre tasarlanan bu modellerin hem tek katlı olanları hem de iki katlı olanları büyük rağbet görür. Bunların modüler üçgen şeklinde olanları popülerliğini korurken sandviç modelleri de sıklıkla tercih edilir. Çatılı ya da çatısız olarak tasarlanan bu modellerin katlanabilir özellikte olanları oldukça pratik ve kullanışlıdır. İhtiyaçlarınız için etkili çözümler sunan konteyner ev çeşitleri, ihtiyacınız doğrultusunda detaylandırılarak geliştirilir ve çok daha konforlu ve modern hale getirilir.

Eskişehir Konteyner Ev Modelleri

GALLERY_3&8_

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Günümüzde herkesin en büyük ve zorlu hayalleri arasında yer alan ev sahibi olma sorunu, yenilenen teknolojinin sunduğu avantajlar sayesinde artık çok kolay ve ekonomik çözümlere kavuşuyor. Betonarme bina yerine tercih edilen yeni nesil Eskişehir demonte konteyner modeller, hem çok daha konforlu ve pratik kullanıma sahiptir hem de bütçe dostu fiyatları ile herkesin ulaşabileceği bir seçenek sunar. Bu nedenle kullanışsız olan geleneksel yöntemler yerine, ergonomik ve rahat Eskişehir konteyner ev modelleri çok daha idealdir. İstediğiniz zaman herhangi bir arazi üzerine konumlandırılmasını talep edebileceğiniz bu konut, dilediğiniz zaman başka bir yere taşınabilir özelliktedir. Aynı zamanda dayanıklılığı ile yıllara meydan okuyan bu evler, yağmura, fırtınaya, depreme ve yangına karşı dirençli şekilde tasarlanır. Bizimle iletişime geçerek lüks ve konforlu evlere en makul fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Eskişehir’de ev sahibi olmak istiyor ama bütçe bakımından yetersiz olmaktan çekiniyorsanız, yeni nesil Eskişehir demonte konteyner modellerine göz atabilir ve sizin için en ideal olan tasarımların siparişini verebilirsiniz. Hızlı sipariş ve onay sürecimizle size kısa sürede mükemmeli sunarak başarılı çözümler üretiyoruz. İstediğiniz zaman ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi detaylı olarak anlatarak, size özel olarak hazırlanan ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Onay verdiğiniz takdirde en kısa sürede üretim işlemleri gerçekleştirilir ve istediğiniz yere konteyner sevk edilir. Ardından kusursuz şekilde kurulan ürün kullanım için hazır hale getirilir.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

İster Eskişehir, ister Türkiye’nin herhangi bir yerine siparişini verdiğiniz konteyner modellerini güven içerisinde teslim ediyoruz. Oldukça ekonomik fiyatlarla nakliyesini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin üretim aşaması için konteyner ev ölçüleri en doğru şekilde alınır ve üretimi tamamlanan ürünlerin nakliyesi istediğini yere kolaylıkla sevk edilir. Kurulum işlemleri de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilen ürünler, Karmod farkıyla çok daha avantajlı olur. İstediğiniz zaman ihtiyaçlarınıza yönelik modellerin tasarımını talep edebilir ve bu modeller için konteyner ev al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece bütçe dostu fiyatlarla üstün kalitede güvenilir yaşam alanları için bizden destek alabilirsiniz.

Blue Towers, Novacity, West Village, Panorama Plus, Drusilya Evleri gibi marka konut projeleri ve hastane, okul gibi kamu projelerinde Eskişehir Konteyner şantiye yapılarının tercih edildiği önemli projeler arasında yer alıyor. Hızlı üretimi, hızlı kurulumu, vidalı birleşimli özelliği ile defalarca kullanılabiliyor oluşu, ekonomik fiyatı konteyner modellerini özellikle Eskişehir’in şantiye projelerinde çok cazip kılıyor. Tabiki bu avantajların tamamı şantiye ve ofis kullanım şartları dikkate alınarak özel geliştirilen Karmod Yeni Nesil ürün için geçerli. Kaynaksız geliştirilen vidalı ve geçmeli tam demonte özellikle Karmod Yeni Nesil Türkiye’nin neresinde olursa olsun kolayca sevk edilerek kurulum yapılabiliyor. Normalde kaynaklı eski sistemle hazırlanan ürünler 1 tıra maksimum 2 adet yüklenebilirsen Karmod yeni nesil konteyner 1 tıra tam 8 adet yüklenebiliyor. Üstelik ekiplerimizce yerinde çok kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim ediliyor. Paslanmaz yüksek kalite otomotiv teknolojisiyle boyanmış şaseleri, duvar ve çatı panelleri, çift ısı camlı pencereleri, ana ve iç panel kapıları, elektrik ve su malzemeleriyme eksiksiz paketlenen demonte ürün kullanım yerine sevk edilerek kısa sürede kurulum yapılmaktadır.

Sandviç panel sistemiyle hazırlanan çatı ve duvar blokları iyi izolasyon özelliğine sahiptir. Pencerede kullanılan çift ısıcamlı doğrama sistemi yapıyı daha da izolasyonlu hale getirmektedir. Çatıda panellerin birleşiminde sızdırmazlığı sağlanmış kenet sistemi Karmod Ar-Ge’sinde özel geliştirilmiştir.