Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi konteyner üreticisinden kullanıma hazır Konteyner Evler

Türkiye’nin en iyi konteyner ev üreticisi Karmod kullanıma hazır evler deprem, yangın, sel gibi tabi afetler sonrası en hızlı kuruluma sahip konut modelidir. Yeni nesil konteyner evlerimiz duvardan çatıya tam sandviç panel sistemiyle enerji tasarrufu sağlayan yüksek izolasyona sahiptir. Özel projeli yangın güvenliğinde elektrik tesisatıyla sıhhi ve atık su tesisatları tüm modellerde Karmod uzmanlığıyla testleri yapılarak gerçekleştiriliyor. Uzun ömür ve yüksek kalitesi ile sınıfının en iyi konteyner evi şimdi çok ekonomik fiyatlarla üstelik kullanıma hazır.

Karmod Yeni Nesil Konteyner Ev modelleri 21 metrekare 1+1 + wc duş planından başlayarak 2+1 planda alternatif modellerde üretiliyor. İlk kez Karmod tarafından üretilen 42 metrekare 2+1 plandaki konteyner ev tek tırla Türkiye’nin her yerine kolayca taşınarak uzmanlarımızca montajlanıyor sadece 6 saatte kullanıma hazır halde teslim ediliyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

İzmir Konteyner Ev Galerisi

Yeni Yaşam Alanları: Konteyner Evler (İzmir)

İzmir`de, konteyner evlerinin kalitesi ile sıklıkla kendisinden söz ettiren Karmod, ev sahibi olmak isteyen herkese uygun fiyatlı, ergonomik ve kaliteli yapı seçenekleri sunuyor. Özellikle İzmir`in kırsal kesimlerinde insanlardan uzak yerlerde yaşam alanı olarak kullanılmak için çok uygun olan bu konteyner evler, aynı zamanda şantiyelerde revir veya işçiler için kalacak yer olmak için de güzel bir seçenek. İki betopan içine doldurulmuş strafordan oluşmuş sanviç panellerden yapılan konteyner ev modellerimiz, ısı yalıtımı sayesinde çok fazla cep yakmaz, bütçe dostudur. Karmod olarak, konteynerlarında Dünya`nın bir numaralı tercihi olan bu sistemi kullanan tek Türk firmasıyız.  İzmir`in her türlü iklimine dayanıklı olan bu konteyner evleri yıllarca hiçbir sıkıntı çekmeden kullanabilirsiniz.

İzmir’de Ev Almak İsteyenler Karmod’u Neden Tercih Ediyor?

Genelde İzmir`in kalabalık kesimlerinden uzak, kırsal yerlerinde kafa dinlemek isteyen insanların tercihi olan bu konteyner ev modelleri, İzmir`in kıyı kesimlerinde de kullanılmaya oldukça uygundur. Aynı şekilde, toplu konut projelerinde, köprü ve yol projelerinde, hobi bahçelerinde ve seralarda, paintball gibi açık hava etkinliklerinde de kullanılmaya oldukça uygundur, ve tercih edilir.İzmir`deki açık hava festivallerinde, sahillerde, wc-duş olarak da kullanılabilen bu konteyner evler her türlü hava koşuluna dayanıklı olması sebebiyle insanlar tarafından çokça tercih edilen ürünlerdir.

İzmir’de En Çok Tercih Edilen Konteyner Ev Modelleri

Hem İzmir`in koşullarına, hem de sizin ihtiyaç ve isteklerinize göre tasarlanmış konteyner ev modellerini cebinizi fazla yakmadan elde edebilir ve yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İzmir`de konteyner evler genelde üç odalı olarak tercih edilir, fakat iki odalı veya tek odalı olarak kullanılan modeller de vardır. Aynı zamanda, iki katlı veya üç katlı olarak da tercih edilen bu konteyner evlerin içinde wc ve duş gibi bölümler de yer alır. İçinde wc ve duş bulunduran konteyner ev modelleri genellikle İzmir`de konaklama ihtiyacını gidermek için kullanılırken, iş için kullanılan modeller daha çok  tek katlı olarak tercih edilir.  Bu tek katlı, iş için kullanılan modellerin katlanabilir olanları çokça tercih edilir. Açılıp kapanabilen konteyner ev modelleri de İzmir`de çokça tercih edilen modellerdendir. Konteyner ev modelleri müşterinin isteğine göre özel olarak da tasarlanabilir. Her çeşit konteyner ev modeliyle Karmod hep yanınızdadır.

Türkiye’nin Her Yerine Kolay ve Ekonomik Nakliye İmkânı

Başta İzmir olmak üzere Türkiye`nin dört bir yanına nakliye yapan Karmod, her zaman müşteriye mükemmel bir hizmet sunmayı vazife edinmiştir.  Siparişini verdiğiniz konteyner ev modeli, İzmir`in istediğiniz ilçesine ve diğer illere hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Biraz da Karmod yeni nesilin üstünlüklerinden bahsedelim. Karmod yeni nesil konteyner; üretim kalitesi, detay çözümleri, malzeme kullanımı gibi üstün özellikleriyle diğerlerinden ayrılır. Yapının ana üretim sistemi vidalı geçmeli modelde olup kaynaksız üretim üstünlüğüne sahiptir. Sevk edildiği yerde vida ve özel hazırlanmış ölçüde geçme panelleriye çok kısa sürede kurulum yapılabilmektedir. Karmod yeni nesil duvarında olduğu gibi çatıda da sızdırmaz kenet sistemine sahip sandviç paneller kullanılarak üretilmektedir. Benzerlerine göre % 60’a varan oranlarda yüksek izolasyona sahiptir. Yapıyı taşıyan ana karkas paslanmaz galvaniz sacdan üretilmekte olup boyasında otomotiv endüstrisinde kullanılan özel fırın boya sistemi kullanılmaktadır. Pencereleri çift ısıcamlı pvc doğramadan olup iş güvenliğine uygun olarak kapısında paslanmaz metal sac kapı kullanılmaktadır.

Kalitesi, uzun ömürlü kullanım avantajı, defalarca kurulum yapılabilir vidalı sistemiyle Karmod Konteyner, İzmir için en iyi tercih.

Konteyner Ev Fiyatları İzmir’de İlgi Odağı

İzmir’i etkileyen Seferihisar depremi sonrası yüksek katlı binalarda risk altında yaşamaktan endişeye kapılan çok sayıda vatandaş daha güvenli ikinci bir ev sahibi olmayı gündemine aldı. Deprem sonrası yaşanan Covid19 pandemi süreci de bu arzuyu iyice tetikledi. Klasik betonarme yöntemiyle konut sahibi olmanın zorlukları vatandaşı farklı arayışlara yönlendirdi. Betonarme binaların inşa sürecinin çok uzun sürmesi ve başlangıçtaki maliyetlerle sonraki maliyetleri arasında büyük fark oluşması bu arayıştaki en büyük etken. Bu aşamada lüks konteyner evler gerek estetiği gerekse uzun ömürlü yapı modeliyle ev arayışlarında en çok dikkat çeken yapı modeli oldu. İzmir konteyner firmaları bu süreçte oluşan yoğun talebi karşılamada oldukça zorlandılar. İlk günlerde mevcut üretimin talebi tam olarak karşılayamaması nedeniyle ikinci el konteyner fiyatları İzmir genelinde ilgi görmeye başladı. Çünkü yeni nesil teknoloji ile üretilen tamamen sandviç panelli bu yapılar ikinci elde bile değerini koruyabiliyor. Mobil ünite özelliğiyle vinç yardımıyla araca yüklenerek istenilen yere sevk edilebiliyor.

42 Konteyner Ev Modelleri ve Fiyatları En Çk Tercih Edilen Model Oldu

İzmir konteyner yapılara ilginin bu derece arttığı bir süreçte üretici firmalar da yeni konteyner ev tasarımları geliştirmeye başladı. Bu süreçte 2+1 planda son derece ergonomik konteyner ev modeli geliştiren Karmod 42 m2 konut ilgi odağı oldu. Minin verandasıyla birlikte 42 m2 yaşam alanı sunan bu ev bir ailenin konut ihtiyacını mükemmel şekilde karşılayacak özellikte. Duvar ve çatı sistemi tamamıyla sandviç panel kullanımıyla inşa edilen bu ev yüksek enerji tasarrufuyla öne çıkıyor. Standart bir evden beklenen tüm yaşam konforu bu evde aynı ergonomide sunulabiliyor. Sandviç panel 125 mm çatı üzerine ekstra bir çatı uygulamasına da sahip bu konut çok sayıda model arasından sıyrılarak çatılı konteyner ev fiyatları arasında en çok satan model oldu. Konteyner çeşitleri arasında ergonomisiyle en konforlu modeller arasına yükselen bu evin önemli bir avantajı da aynı gün oturuma hazır hale gelmesi. Tek bir tıra ön üretimli olarak yüklenen bu ev İzmir’in istenen ilçesi veya köyüne kolayca sevk ediliyor. Yapının kurulum yerine ulaştığı gün bölgede hazır edilen Karmod ekiplerince sadece 6 saat gibi kısa bir sürede montajlanarak oturuma sunuluyor.

Tekerlekli Konteyner İzmir Çeşme’de İlgi Odağı

Tekerlekli tiny house tarzı konteyner modelleri İzmir’in Karaburun, Çeşme, Urla, Seferihisar, Foça, Menemen, Aliağa ve Dikili’nin sahil şeridinde pratik kullanımıyla tercih ediliyor. Aliağa ofis konteyner modelinin en çok tercih edildiği ilçelerden. 2 el konteyner ev İzmir’in Kemalpaşa ve Bergama ilçelerinde ilgi görüyor. Merkez ilçelerden Bornova satılık konteyner fiyatlarının araştırıldığı yerlerden. Yeni ürün maliyetleri bütçeniz için bir miktar yüksek kaldığında sahibinden satılık 2 el konteyner fiyatları da sizin için cazip imkan sunabilir. İzmir’de kullanıma hazır pratik yapı çözümüyle konteyner tuvalet fiyatlarının da otel ve sosyal tesislerdeki kullanım için ilgi gördüğünü belirtebiliriz.