Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Malatya Konteyner Ev

Konteyner ev Malatya ilçelerinde yeni nesil ev sahibi olmanın en kolay yollarından birisi olarak görülüyor. Geleneksel betonarme binalar için sağlamlık ne kadar önemliyse burada da o kadar önem veriliyor. Örneğin satılık ev ilanlarını incelerken onlarca yıllık binaların bütçenizi aşan fiyatlarla satıldığına şahit olabilirsiniz. Bu yüzden hemen şirketimizin tecrübesinden faydalanarak modern ev modelleri ile hayallerinize kavuşabilirisiniz.

Her zamankinden daha iyi bir tercih yapacağınızdan şüpheniz olmasın. Ev modelleri ve fiyatları gerçek anlamda bütçeleri zorlayacak boyutlara geldiği için tek çare çatılı konteyner ev olabilir. Fiyatları çok daha cazip göründüğünden ve hazır ev projesi olarak bizlere sunulduğundan bu algı yavaş yavaş yaygınlaşıyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Malatya Konteyner Ev Fiyatları

İkinci el ev için betonarme bir daire satın almak eskiden güncel bir yatırımdı. Fakat hem sağlamlık hem de modernlik açısından ev tipi konteyner ile kıyaslanamayacak bir seviyeden söz etmek mümkündür. Ek olarak ise 2.el ev fiyatları size aradaki farkı çok güzel bir şekilde özetleyebilir.

Ne yazık ki 2 el ev alırken evin değerinin çok üstünde bir meblağ ödemek zorunda kalırsınız. Bu fark bazen konumundan bazen ise sahip olduğu manzara gibi ekstra özelliklerden kaynaklanır. Oysa fazladan ödeyeceğiniz meblağı arsaya yatırarak, üzerine çok güzel bir biçimde 2 1 ev kondurabilirsiniz. Hatta kendinizi boyut açısından kısıtlamayın. İki katlı ev dahi uygun arsa var olduğu sürece çelik yapı temeliyle yapılabilmektedir.

Malatya Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Artık ev projeleri günümüz eşyalarıyla, yaşam tarzıyla ve beklentileriyle uyumlu olarak tasarlanıyor. Bu kapsamda planları çizilmiş olsa bile model hakkında değişikliğe gidilebiliyor. Sizin talepleriniz doğrultusunda en uygun çözüm aktif olarak sunuluyor. Üretilmiş olan 21, 35 veya 42 metrekare ev ölçüleri tamamen hazır olarak görmenizi sağlamak içindir.

Çünkü görüp satın almadan önce içi hakkında, malzemelerin kalitesi veya veranda gibi ek özellikleri için fikir sahibi olabilirsiniz. Bu yönüyle konteyner ev fiyat listesi zaten yüzünüzü güldürecek bir etkiye sahiptir. Üstelik yalnızca daha büyük bir ev istediğinizde modül eklenerek çözüm sağlanmamaktadır. Aynı zamanda bireysel yaşam alanınız olarak 2 metrekarelik modeli düşünebilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

İç görünümü dahil olmak üzere tüm detayları planlanmış olduğu için konteyner ev yapımı sizin için en doğru seçim olacaktır. Bunu yapabilmek içinse firmamız gibi tecrübeli bir tercihte bulunmak önemlidir. Ucuz fiyatları dışında alacağınız profesyonel hizmeti de buna dahil etmek önemlidir.

Üretim ve tasarım elbette ki önemli standartlar olarak görülebiliyor. Fakat bunlar kadar önemli olan iki farklı standarttan daha söz etmeliyiz. Ev yorumları kısmında sorunsuz bir lojistikten söz edildiğine şahit olabilirsiniz. Çünkü Türkiye'nin her noktasına nakliyesi yapılabiliyor. Üstelik ev nasıl yapılır konusunu da dert etmenize gerek yok. Konteyner ev Malatya ilçelerinin tümünde 1 günde monte edilerek anahtarı size sunuluyor.