Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Özel Konteyner

Farklı alanlardaki yapı ihtiyaçlarına özel çok amaçlı Ofis Konteyneri

Karmod ofis konteyneri ticari ofislerden endüstriyel kullanımda salonlara, restorandan depolama mekanlarına kadar bir çok alandaki modern yapı ihtiyacını karşılayan özel tasarımlarla üretiliyor. Karmod’un 1986 yılından bugüne uzmanlığı ve yenilikçi teknolojileriyle tam demonte olarak hazırlanan yapı sistemiyle büyük metrajlı binalar bile çok kısa sürelerde kullanıma hazır hale geliyor.

Klasik yapı modeline kıyasla %85’e varan yapı zaman tasarrufu

Bu harika konteyner yapı sistemiyle, klasik mimaride aylarca süren inşat süreçlerine kıyasla, örneğin 50 metrekarelik bir yapı aynı gün saatler içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirilebiliyor. Üstelik uzun ömürlü kullanım sunan yüksek kalite, enerji tasarrufu sağlayan yüksek izolasyon, estetiği hitap eden modern tasarım Yeni Nesil konteyner yapılarda.

Özel Konteyner Modelleri

Tam demonte Konteyner teknolojisi

Tam demonte üretim sistemi, klasik konteyner üretiminin dar mekan sınırlamalarını kaldırarak tek ünitede elli metrekareleri bulan açık alan sunumuna sahip. Birleşimli özel contalı sistemle birbirine civata - somonla bağlantılanarak proje dahilinde yüzlerce metrekarelere varan tek veya katlı sistemde yapılar kolaylıkla hazırlanabilmektedir. Hazırlanan yapı paket sistemle pratik lojistikle kurulum yapılacağı yere kolaylıkla sevk ediliyor.

Yüksek Enerji Tasarrufu

Karmod demonte konteyner yapı sisteminde kullanılan sandviç panelli üretim ısıtma ve soğutma maliyetlerini hissedilir oranda azaltmaya yardımcı olacak şekilde tasarlandı. Karmod konteynerde, tam kapama sağlayan contalı özel kapı sistemi, çift ısı camlı pencere sistemi enerji sarfiyatını minimize etmeye yönelik özellikle tercih edildi. Enerji tasarrufu kriterleri açısından değerlendirildiğinde opsiyonel uygulamalarla bu harika yapı % 60’lara varan oranlarda tasarruf sağlamaktadır. Salon büyüklüğüne uygun klima tercihiyle ısıtma ve soğutma iklimlendirmesi kolaylıkla ekononmik olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Uzun ömürlü Konteyner yapı sistemi

Karmod yapılarının ana taşıyıcı metal aksamlarının tamamında paslanmaz yüksek gramaj özel kaplamalı galvaniz sac metal tercih edilerek olası çürüme, paslanma ve korozyon risklerine asla geçit verilmemiştir. Metallerin boyamasında otomotiv üretim sisteminde kullanılan boyama teknolojisi tercih edilerek yapı görünümünde de uzun yıllar parlak kullanım hedeflenmiştir.

Duvardan çatıya sandviç panel sistem

Karmod Yeni Nesil Konteyner’in duvar ve çatı sisteminde yine uzun ömürlü kullanım şartları dikkate alınarak sandviç panel sistem tercih edilmiştir. Çatıda kullanılan panel 125 mm kalınlıkla alanında tek ve benzersizdir. Yapıya izolasyon açısından oldukça fayda sağlayan bu sistem aşırı sıcak iklim kullanımında bile serin yaşam alanları hazırlamaktadır. Hem duvar hem de çatı panelinde standart olarak yüksek dansiteli eps dolgu malzemesi kullanılmaktadır. Opsiyonel olarak hem daha yüksek izolasyon hem de yangın dayanımı açısından taş yünü dolgu malzemesi kullanılarak da üretim yapılmaktadır.

Aynı gün kurulumla hemen kazanmaya başlayın

Karmod Yeni Nesil Konteyner tam demonte üretim sistemiyle 3x7, 4x8, 4x9, 9x12  mt. gibi klasik üretimde nakliye şartları nedeniyle standart dışı görülen ölçülerin üretimini çok kolay kılıyor. Ofisinizi veya konutunuzu hangi büyüklükte arzu ederseniz o ebatta üretiyor, paketliyor ve kısa sürede kolayca kurulabilecek şekilde sevk ediyoruz. Demonte Konteyner ürünümüz sadece vinç ve şarjlı matkap yardımıyla arzu ettiğinizde kendinizin bile kurabileceği kadar pratik montaj kolaylığına sahip. Tercihe göre kurulum istenilen ülkede Karmod uzman ekiplerince yapılmaktadır. Satış ofisi, restoran, büfe, stor mağaza, market veya herhangi bir alanda işletme mi kurmak istiyorsunuz? Tercihinizi belirtin, biz üretelim, paketleyip sevk edelim, siz dilediğiniz yerde işletmenizi aynı gün kurulum yaparak anında kazanmaya başlayın. İşletmeniz tıkır tıkır çalışsın, yatırım bütçeniz rahatlasın keyfiniz yerine gelsin.

Tam güvenli elektrik tesisat sistemi

Yeni Nesil Konteyner yapının elektrik tesisatında ISO standartlarında malzeme kullanımıyla tam güvenli sistem uygulanmaktadır. Elektrik tesisat ve armatürleri hazır olarak sevk edilmektedir. Mutfak, Wc – Duş konteyneri modelinde ürünlerimizde elektrikte olduğu gibi sıhhi ve atık tesisatlarıyla armatürler kullanıma hazır olarak sunulmaktadır. Elektrik ve su tesisat sistemleriyle armatürlerinde opsiyonel müşteri tercihlerine göre değişiklik yapma esnekliği sağlanmaktadır. Konteyner yapıda elektrik, temiz ve atık su bağlantıları ana şebekelere bağlantı yapılacak şekilde hazırlanmaktadır.

Kullanım tercihine göre esnek iç bölmeler

Karmod konteyner ürünlerinde kullanım tercihlerine göre yapı boyutuyla beraber modüler sistemin verdiği kolaylıkla iç oda bölmeleri müşteri ihtiyaçlarına göre çok sayıda değişken kombinasyonlarla seçim yapılabilme esnekliği sağlamaktadır. Ticari alanla birlikte, toplantı odaları, dinlenme alanı, mutfak, wc yerleşimleri bu esneklikle kolayca planlanarak şekilendirilebilmektedir.

Cazip mükemmel fiyatıyla farklı yapı ihtiyaçlarının tercihi

Klasik yapılara göre çok cazip Karmod konteyner binalar bir çok alandaki farklı ihtiyaçlar için tercih edilmektedir. Ofis ve konut kullanımı başta olmak üzere Karmod Konteyner yapıların tercih edildiği alanlar arasında şunları sıralayabiliriz; Satış ofis konteynerleri, otomobil rent a car ve araç satış galerileri konteyneri, kuaför ve güzellik salonu konteyneri, restoran ve kafe konteyner yapıları, büfe ve market konteyner yapıları, spor satış stor mağaza konteyneri, çok amaçlı depo ve arşiv bina koteyneri, atölyeler, vb.

Konteyner Teknolojileri