Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

İnşaat koşullarının her noktada mümkün olmadığı dağlık bölgelerde hazır ev modelleri çok daha ön plana çıkıyor. Konteyner ev Hakkari bölgesinde de bu sebeple popülerliğini arttırıyor. Ayrıca geçmiş yıllarda yapılmış klasik dairelere kıyasla modern ev tasarımları için önemli bir geçiş süreci yaşatıyor. Sıfır karmod konteyner ev modellerine daha ucuz fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.

Ev tipi tasarımların özellikle konteyner modelleri ve yapılarda ön plana çıkmasıyla 2.el konteyner ev fiyatları yükselse bile anlamsız olmaya başladı. Çünkü yalnızca evin kurulacağı boyutta bir arsa ile daha ucuz ev fiyatları ile alınabilen yeni yuvanızı ödemeniz yeterli oluyor. Firmamız tüm tecrübesiyle size en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Hakkari Konteyner Ev Fiyatları

Yaşanan ekonomik sürecin bir getirisi olarak 2 el konteyner ev fiyatları yükseldikçe sıfır evlerde de fiyatları yukarıya çeken bir denge oluştu. Bu durumda ikinci el almak yerine sıfır almak daha makul gözükse de bütçeler o kadar yukarıya çıktı ki resmen ev sahibi olmak hayal oldu. İnsanlara ise ev yapımı biraz daha makul gelmeye başladı.

Çünkü satılık ev için istenilen fiyatlar yıllar önce yapılmış eski bir eve göre çok yukarıdaydı. Sonucunda da ev modelleri ve fiyatları çok daha makul seviyede olan konteyner hazır ev projeleri ön plana çıkarak insanların tercihine dönüştü.

Hakkari Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Özellikle firmamızın sunduğu ev planları daha önceden tasarlanarak hazırlanmış özel şablonlarla hem ucuz fiyatlarla hem de güncel tasarımlarla sizlerin oluyor. Dolayısıyla ev nasıl yapılır diye merak etmenize bile gerek kalmıyor. Çatılı konteyner modelleri sayesinde yeni yaşam alanınızı beğeniyorsunuz ve kurulumu hızlıca gerçekleştiriyoruz.

Burada evinizi seçerken betonarme yapılarda olduğu gibi satılık olan eve mecbur kalmıyorsunuz. Dilediğiniz gibi özelleştirme ve ölçüleri değiştirme şansına sahipsiniz. 21, 35 ve 42 metrekare olarak üç farklı model sunuluyor ve tümünün içi boyutuna göre tasarlanmış durumda. İç görünümü için ya da kapasitesi için değişiklik yapma hakkına her zaman sahipsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Sunulan bunca fırsatın size en iyisine sahip olma özgüvenini sağlayacağından ise emin olabilirsiniz. Güncel emlak piyasasında en çok tercih edilen boyutların 2+1 ev olduğu ortaya çıkıyor. Yaptığımız hazır tasarımlarda da bu odakta çalışmalar ortaya koyuyoruz. Fakat dilediğiniz gibi 1+1 ya da 3+1 konutlara da sahip olma şansınız devam ediyor.

Konteyner sayesinde iki katlı ev hayali kuruyorsanız ev fiyat listesini inceleyerek bu hayalinizi hemen gerçekleştirebiliyorsunuz. Ev yorumları arasında dikkatinizi çekeceği üzere toplamda 1 gün içerisinde montaj işleminin bitirilebiliyor olması çok hızlı bir biçimde yeni yuvanıza kavuşmanızı sağlıyor. Ki zaten Konteyner ev Hakkari ve ilçelerinde de gerek üretim ve lojistik gerekse montaj aşaması olarak firmamız tarafından koordine edilerek yapılıyor.