Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner ev Balıkesir gibi denize kıyısı olan illerde çokça tercih ediliyor. Çünkü artık villaya benzer, ev tipi prefabrik konutlarda oturmak çok zor değil. Hayallerinizde sahip olmayı arzuladığınız eve gerçek hayatta da en uygun ev fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Bunu sağlayan firmamız başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin hemen hemen tüm noktalarına hizmet veriyor.

konteyner fiyatları tabii ki sizin taleplerinize ve hazır ev projelerine göre değişebiliyor. Burada temel unsur daha ucuz ev fiyatları ile daha kaliteli bir yapıya sahip olmaktır. Özellikle 2.el ev fiyatları arttığından beri insanların büyük çoğunluğu bağ, bahçe ya da tarla satın alarak prefabrik ev tercih ediyorlar.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Balıkesir Konteyner Ev Fiyatları

Konteyner denildiğinde ilk etapta gözünüzde ev canlanmayabilir. Fakat teknolojinin gelişmesiyle beraber yapı malzemeleri son derece şık olmaya başladı. Fiyat listesi incelendiğinde de en uygun koşullarla iki katlı ev dahi alınabildiği gözünüzden kaçmayacaktır. Böylece 2 el ev fiyatları ödeyerek kullanılmış bir daire almaktansa çok daha mantıklı bir yatırım yapabiliyorsunuz.

Fiyatlar için önemli olan bir unsur olarak konteyner ev modelleri için kullanılan malzemenin kalitesinden söz edebiliriz. Sert rüzgarların estiği şehirlerde bile verimli ısı yalıtımı için uygun koşullar sağlanabiliyor. Satılık ev aradığınızda hem bu koşulları sağlayan hem de büyüklüğüne istediğiniz gibi karar verebildiğiniz ikinci el ev bulmak gerçekten zordur. Çelik konstrüksiyon çözümler ise hem bunu sağlar hem de bütçenizi korur.

Balıkesir Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Ev yapımı ya da ikinci el ev satın alma fikri her koşulda bütçenizi yıpratabilir. Ayrıca daha sonradan da tadilat masraflarıyla belinizi bükebilir. Oysa uzun yıllar dayanıklı malzemelerle yuvanız olacağı için çatılı konteyner modellerine bakabilirsiniz. Maliyetten ciddi bir tasarruf sağlamışken bakım masraflarından da kurtulmuş olursunuz.

An itibariyle 21 metrekare ile başlayan, 35 metrekare ve 42 metrekare olmak üzere hazır ev projeleri sunuluyor. Bunların tamamı modern ev tasarımı olduğu için planları dışında da isteklerinize göre şekillendirilebiliyorlar. Ölçüleri sizi tatmin etmediğinde ya da içi daha ferah olsun istediğinizde bu sağlanabiliyor.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Genellikle böylesine bir prefabrik yapı nasıl yapılır diye düşünenlerin sayısı oldukça fazla. Ancak iç görünümü, dış katmanları, zemini ve lojistik işlemleri tümüyle firmamız bünyesindeki profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır. Ucuz fiyatlara mal olmasına karşılık uzun süre dayanıklı bir ev inşa edilebiliyor. Tüm bu aksiyon ise 1 gün içerisinde tamamlanıyor.

Yorumları okuduğunuzda tercih edenlerin ne kadar doğru bir hamle yaptığını anlayabileceksiniz. İhtiyacınıza yönelik 2+1, 1+1 veya 3+1 tasarımlar modellenebiliyor. Dolayısıyla size gösterilen, beğenmediğiniz fakat mecburen alacağınız bir eve dünyanın parasını vermenize gerek yok. Konteyner ev Balıkesir ve civarına çok kısa bir süre içerisinde teslimat seçenekleriyle firmamız tarafından sağlanabilmektedir.