Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hafif Çelik Prefabrik Oteller

Prefabrik Otel ve Turizm Tesis Binaları

Otel projelerini kısa sürede tamamlayarak hizmete sunabilmek için en kolay ve en avantajlı yapı modeli prefabrik yapı sistemidir. Prefabrik otel binaları, yapı sisteminin verdiği kolaylıkla günlerle ifade edilen zaman diliminde üretim gerçekleştirilerek kullanıma hazır kurulum yapılabilmektedir. Yapı modelinin hızlı kurulumunu örneklendirirsek dört kişilik bir ekip 100 m² bir yapıyı üç günde tamamlayabilmektedir. 1986’dan bugüne hazır yapı sektöründeki tecrübesiyle Karmod uzun ömürlü yapı sınıfında prefabrik otelle birlikte dinlenme tesisleri, tatil köyleri gibi farklı yapı konseptlerinde turizm tesis bina projeleri gerçekleştirmektedir.

Muhteşem Otel Tanıtım Videosu
Çelik Ev Yapımı ve Kurulum Montaj Aşamaları
Çelik Konstrüksiyon Yapı Yapımı

Karmod’un modern üretim kaynaksız yapı teknolojisiyle geçmeli ve civatalı yapı sistemiyle demonte olarak hazırladığı yapılar Türkiye ile beraber Dünya`nın her noktasına sevk edilerek kendi ekiplerince kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Teknolojik, hızlı üretim ve kurulum avantajlarımızla otel projelerinizi Karmod uzmanlığıyla gerçekleştirerek, yatırımlarınızı hemen kazanca dönüştürmeye başlayın.

Uzun ömürlü yapılarımızla müşterilerinize yıllarca en iyi hizmeti verebilmenin mutluluğunu yaşayın. Karmod yapıları yalıtım üstünlüğüyle de enerji tasarrufu sağlar. Duvar ve çatı izolasyon uygulamalarıyla beraber kapı ve pencere yalıtım avantajlarıyla Karmod binaları enerji dostudur. Soğuk veya sıcakta kolay iklimlendirme özelliğiyle konaklayanlara konforlu mekan ferahlığı yaşatır.

Türkiye ve İstanbul otel projeleriyle beraber Karmod’un Dünya genelinde üretim ve kurulumunu gerçekleştirdiği turizm yapıları arasında prefabrik otel binaları, konaklama tesisleri, prefabrik motel ve prefabrik pansiyon, prefabrik dinlenme tesisleri, termal ve kaplıca devremülkleri, prefabrik tatil köyleri ve beldeleri gibi yapılar yer almaktadır.

Tamamlanan Prefabrik Otel ve Turizm Tesis Binaları