Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin

Dünya markası Karmod’un Ar-Ge’sinde ürün geliştirme süreçlerinde üstün niteliklerle hazırlanan yeni sistem Sandviç Panel Kabin çevre dostu özelliğe sahip. Kullananlara konfor sağlayan ergonomisi, konulduğu yerde estetik görünümü gibi üründe öne çıkan çok sayıda benzersiz üstünlükler hemen farkedilir. Karmod Panel Kabin 2 m²’den 7 m²’ye kadar değişik ebatlarda çok amaçlı kapalı mekan ihtiyaçlarında en ideal yapı çözümüdür. Karmod ürünlerinin tüm birleşenleri, uluslararası kalite standartlarında malzeme kullanımıyla üretildiği için beklenmeyen sürprizler yaşatmaz.
 
Kabinin duvar ve çatı panelleri, EPS dolgulu 40 mm kalınlıkta sandviç panel sisteme sahip olup sınıfının en iyisidir. Yapı maksimum izolasyon ve kolay iklimlendirme özelliği ile de öne çıkmaktadır. Elektrik tesisatları ve malzeme kullanımı belirlenen kalite standartlarında gerçekleştirilmekte olup riskli durumlara açık kapı bırakmaz. Ürün armatürlerinde yenilenen teknolojilerin sunduğu güncel tasarımlar tercih edilmektedir. Su tesisatlı WC - Duşlu modellerin malzeme ve armatür tercihlerinde yine en iyiler kullanılır. Güvenlik kabini, irtibat ofisi, WC Duş ünitesi ihtiyaçlarınızda güvenli ve kaliteli ürün için Karmod Panel Kabin ile tercihinizi kolaylaştırın.

Güvenlik Kabininin en pratik hali Panel Kabin

Dünya markası Karmod’un Ar-Ge’sinde ürün geliştirme süreçlerinde üstün niteliklerle hazırlanan yeni sistem Sandviç Panel Kabin çevre dostu özelliğe sahip. Kullananlara konfor sağlayan ergonomisi, konulduğu yerde estetik görünümü gibi üründe öne çıkan çok sayıda benzersiz üstünlükler yer alıyor. Karmod Panel Kabin 2 m²’den 7 m²’ye kadar değişik ebatlarda çok amaçlı kapalı mekan ihtiyaçlarında en ideal yapı çözümüdür. Karmod ürünlerinde tercih edilen duvar panelleri, çatı panelleri, yer döşemeleri, elektrik tesisat sistemi ve aydınlatma armatürleri, wc tuvalet modellerinde kullanılan sıhhi ve atık tesisat sistemleriyle armatürleri gibi tüm malzemeler uluslararası kalite standartlarında malzeme kullanımıyla üretilmekte olup beklenmeyen sürprizlere yer bırakılmamıştır

Bant hattında gerçekleşen üretim sistemi, üstün yalıtımı, ergonomisi ve hazır konsept kullanımda sunumuyla wc güvenlik panel kabin en pratik güvenlik kabini modelidir. ‘Al hemen güvenle kullan’ güvenlik kabini modellerimizin temel parolasını oluşturur. Fonksiyonel kullanımdaki bu güzel ürün adını üretim sisteminde kullanılan sandviç panelden alır ki panel kabinin duvar ve çatısında tamamen bu sistem tercih edilmiştir. Çift tarafında paslanmaz yıpranma özel metal levhalar arasına yüksek dansitede izolasyon sağlayan yalıtım malzemeleri kullanılarak hazırlanan bu paneller güvenlik kabinine kullanım boyunca enerji tasarrufu sağlayarak kazandırır.

Bekçi kabini ürünlerimizin tasarımında çevre gözetlemesi ve denetimi açısından son derece önemli olan pencere yerleşimleri de kullanım ergonomisiyle öne çıkar. Modüler kabin içerisinde göre alan personelin hem oturduğu anda hem de ayakta olduğu durumlarda rahat ve en geniş açıda gözetleme yapabileceği şekilde özel tasarlanmıştır. Panel kabin pencere camlarında otomotiv sanayinde özellikle tercih edilen temperli cam sistemi kullanılmıştır.

Panel Kabin kapı sisteminde ise birinci kalite pvc kapı sistemi tercih edilmiş olup opsiyonel taleplere özel standart ölçünün dışında farklı genişliklerde kapılarla müşteri ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Kabinin duvar ve çatı panelleri, EPS dolgulu 40 mm kalınlıkta sandviç panel sisteme sahip olup sınıfının en iyisidir. Yapı maksimum izolasyon ve kolay iklimlendirme özelliği ile de öne çıkmaktadır. Enerji tasarrufu sunan yapı özelliğiyle panel kabin kullandıkça enerjiden kazandırır. Elektrik tesisatları ve malzeme kullanımı belirlenen kalite standartlarında gerçekleştirilmekte olup riskli durumlara açık kapı bırakmaz. Bekçi kulübesi modellerimizde her ürüne özel projelendirilmiş elektrik tesisat sistemi ile yangın risklerine karşı en iyi önlem alınmıştır. Proje dahilinde elektrik sistemi bekçi kabini içerisinde kapı üzerinde yer alan sigorta kutusunda toplanmıştır. Sigortalarda gerçek amperde yangın güvenliği sağlayan ISO belgeli sigortalaa yer verilmiştir. Ürün armatürlerinde yenilenen teknolojilerin sunduğu güncel tasarımlar tercih edilmektedir. Su tesisatlı WC - Duşlu modellerin malzeme ve armatür tercihlerinde yine en iyiler kullanılır. Güvenlik kabini, irtibat ofisi, WC Duş ünitesi ihtiyaçlarınızda güvenli ve kaliteli ürün için Karmod Panel Kabin ile tercihinizi kolaylaştırın.

Kullanım ergonomisiyle en iyi Panel Kabin Modelleri

Kabin üretiminde dünya lideri marka Karmod uzmanlığında bilgiyle tasarlanmış her biri kullanım ergonomisi ve konforuyla öne çıkan 7 farklı modelde panel kabin üretimi yapılmaktadır. Bu yedi farklı modelin dışında yine aynı ölçülerde farklı planlarda çok sayıda seyyar tuvalet kabini üretilmektedir.

135x135 Panel Kabin ürünümüz fabrika gibi üretim tesisleriyle, iş merkezleri, orta ve küçük ölçekli sanayi siteleri, otoparklar, toplu konut siteleri, inşaat şantiyeleri gibi çok farklı alanlarda tek kişilik güvenlik personelinin kullanımı için tercih görmektedir. Ürün içerisinde aydınlatma armatürü ve ısıtıcıyla beraber diğer ihtiyaçlar için elektrik prizi yerleştirilmiştir.

135x210 Panel Kabin modeli güvenlik personeliyle birlikte bir çalışma masası yerleştirilerek anlık raporlamaların kayda alınarak güvenlik uygulamalarını daha işlevsel hale getirmek için son derece ideal kullanıma sahiptir. Yapı içerisinde aydınlatma tavana yerleştirilen armatürle sağlanmakta olup elektrikli soba ve diğer ihtiyaçlar için priz bulunmaktadır. Ürün içerisinde arka panele arzu edildiğinde klima monte edilebilmektedir. Klima kullanımlarınızı güvenlik kabini satın alma aşamasında satış temsilcimizle paylaşabilirsiniz.

135x260 Panel Kabin çoğunluk tek kişilik bekçi kulübesi kullanımlarına daha rahat bir çalışma ortamı sağlamak veya iki kişilik güvenlik personeli istihdamında tercih edilmektedir.

210x210 Panel Kabin tek odalı standart güvenlik kabini ve ofis kabini olarak kullanımıyla beraber bekçi kulübesi + wc kabini planıyla da üretilmektedir. Sadece duş veya tuvalet kabini modelinde standart üretim bulunmaktadır.

210x260 Panel Kabin daha ferah güvenlik kulübesi ortamı sunmaktadır. Aynı büyüklükteki yapımız iki üniteli seyyar tuvalet kabini planında üretim yapılmaktadır.

260x260 Panel Kabin modelleri arasında en geniş ürünler arasında yer almaktadır. Güvenlik kabininin yanı sıra şantiye yatakhane binası, ofis binası gibi kullanımlar için de tercih edilmektedir.

240x400 Panel Kabin modelimiz bu alanda Karmod’un geliştirdiği özel bir ölçüdür. 10 metrekareyi bulan net kullanım alanıyla şantiye ve ofis konteyner yapılarına göre çok ekonomik konteyner fiyat avantajına sahiptir. Bu kabinimiz ofis tercihleriyle beraber özellikle maden şantiye işçi kamplarında iyi izolasyonuyla sıralı yatakhane binası olarak yoğun tercih görmektedir.