Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Evler - Prefabrik Ev Modelleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen ev markası: Karmod Ev

Ev hayalinizi gerçeğe dönüştürmek, idealinizdeki modern prefabrik eve sahip olmak için 35 yılı aşkın süredir ev uzmanı Karmod en doğru seçim olacak. Karmod ev, bütçenize en uygun fiyatları, yenilikçi modern konsept tasarımları, enerji tasarrufuyla sürekli kazandıran yalıtım özelliği ile size yüksek konfor ve rahatlığı yaşatır.

Size ve ailenize mutluluğu yaşatabilmek için uzmanlığımızla en iyi prefabrik ev tasarımlarını hazırladık, beğeninize sunuyoruz. Karmod prefabrik ev modellerinde en güzel tasarım örneklerini keşfedeceksiniz. Klasik evlerin uzun inşaat sürelerine göre modern tasarımlı prefabrik evlere çok daha kısa zamanda sahip olacaksınız. Yaz veya kış kullanımlarında mükemmel yalıtım özelliğiyle prefabrik evler enerjinin en verimli kullanıldığı tasarruf sağlayan çevre dostu ev teknolojisiyle yüzünüzü güldürecek.

Modern, yenilikçi evlerin sergilendiği İstanbul Avcılar, İstanbul Tuzla, Ankara, Bursa ve Antalya’da bulunan Karmod satış ofislerimizden size en yakın olanını ziyaret ederek evlerimizi yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde yer alan çok sayıda özgün tasarımdaki ev modellerimizi detaylı inceleyerek telefon veya mail yoluyla kolayca bilgi edinebilirsiniz.

Neden Karmod hazır evlerini tercih etmelisiniz ?

Yaşam alanlarında konforu devamlı kılan Karmod hazır ev, sektörün en deneyimli ve başarılı firmalarının arasında yer alıyor. Piyasadaki prefabrik evler’den üstün özellikleri olan ekonomik fiyatı, çok hızlı kurulabilen ve çok kaliteli malzemeler kullanılması ve satış sonrası servis ağının olması hazır evlerimizin en çok tercih edilme sebebidir. Müşterilerinin talepleri çoğunlukla yazlık hazır evler, bağ ve yayla evleri veya prefabrik kalıcı konut olarak talep görüyor.

Prefabrik evler, modüler yapıya sahip demonte olarak, tek katlı ya da monoblok sistemle, birleşimli olarak üretimi yapılabilen, fabrika ortamında üretilen yapılardır. Birçok sektörde çok farklı amaçlar için tasarlanıp üretilebilirler. İnşaat alanlarında şantiye alanında konaklama, yemekhane, çamaşırhane ve yönetim ofisi gibi alanlar için kullanılabilirler. Pandemi hastanelerinde de çok kısa sürede çok büyük ve çoklu yapılar üretilebilmeleri ve ekonomik maliyetleri ile tercih edilirler. Bununla birlikte güvenlik kabinleri olarak şehir içerisinde ya da site gibi alanlarda kullanılabilirler. Satış ofisi olarak, taksi durağı olarak ya da sosyal tesislerde ve halka açık alanlarda wc gibi farklı amaçlarla da kullanılabilirler. Modular yapıların en çok kullanıldığı alanlardan biri de prefabrik ev yapılarıdır.

Prefabrik evler, fabrika ortamında çok kısa süre içerisinde üretilebilen, dayanıklı ve güvenli yapılardır. Depreme oldukça dayanıklı olan ve hazır ev olarak da adlandırılabilen evler, afet sonrası kurulan toplu konut yapılarında çokça tercih edilirler. Prefabrik acil deprem konutları ile çok kısa süreler içerisinde binlerce kişinin uzun süreler boyunca güvenle konaklayabileceği dayanıklı ve kaliteli yapılar üretmek mümkündür. Prefabrik ev denildiğinde her ne kadar basit, çok fazla estetik olmayan yapılar akla gelse de, oldukça lüks, modern tasarımlı evler üretilebilir. Tek katlı modern tasarımlı prefabik ev tasarımlarının yanısıra, dubleks prefabrik ev tasarımları da yapılabilir. Karmod dubleks prefabrik ev fiyatları emsallerine ve sahip oldukları avantajlara göre çok daha ekonomiktir. 

Modüler bir yapıya sahip olan ve en son teknoloji üretim sistemleri ile üretilen Karmod prefabrik evler onlarca avantaja sahiptir.

 • Karmod prefabrik evler 1. derece deprem bölgesi için uygundur.
 • 4 mevsim kullanılmak üzere üretilmiştir, ancak farklı bölgesel iklimler için ayrı tasarımlar ve planlar oluşturabilir.
 • Yangına dayanıklıdır
 • EPS yalıtımlı yüksek ısı ve ses yalıtımına sahiptirler.
 • Çevre dostudurlar. Betonarme yapılar gibi çevreye zarar vermezler.
 • Uzun süren inşaat süreleri yoktur. Sadece haftalar içerisinde ev sahibi olabilirsiniz.
 • Esnek tasarıma sahiptirler. Farklı iç ve dış tasarımlar, duvar kaplamaları mümkündür.
 • Prefabrik ev fiyatları, betonarme yapılara göre çok daha ekonomiktir. Prefabrik ev ile, ev sahibi olmak istediğinizde yıllar boyu büyük paralar biriktirmek zorunda değilsiniz.

 

Prefabrik Ev Teknik Özellikleri

Onlarca avantaja sahip ekonomik hazır ev yapılarının teknik özelliklerinden bazıları şöyledir:

 • 0,40 etkin yer ivme katsayısı ile 1. Derece deprem bölgesine uygun dayanıklılık
 • 3. İklim bölgesi baz alınarak üretim
 • 75 Kg / m2 kar yük değeri
 • 80 km/s rüzgar hızı değeri
 • 10 cm dış panel kalınlığı, 6 cm iç panel kalınlığı, 250 cm panel yüksekliği
 • U ve H profilleri, paslanmaz galvaniz sacdan bükülür. Özel kenet sistemi ile birleştirilir, paslanma olmaz.
 • Camların tamamı çift camdır. ISICAM kullanılır.

Her ihtiyaca, tercihe göre özel olarak tasarlanmış olan onlarca prefabrik ev modelleri arasından seçebileceğiniz prefabrik hazır ev yapılarını yayla eviniz olarak, bağ eviniz olarak, dağ eviniz olarak, yazlık eviniz olarak ya da dilerseniz kalıcı yaşam alanınız olarak bile kullanabilirsiniz. 1986'dan bu yana onlarca ülkeden binlerce kişi şirket yapılarında Karmod'u tercih etti ve etmeye devam ediyor. Birçok toplu konut projesinde, mülteci kampında, eğitim binasında Karmod prefabrik ev teknolojileri kullanıldı. Birçok farklı plana sahip olan prefabrik ev modelleri, modele göre de farklı fiyatlandırmalara tabiidirler. Ucuz prefabrik ev fiyatları çok fazla olduğu gibi, modele, opsiyonel olarak kullanılabilen malzemelere ve aksesuarlara göre tek katlı prefabrik konut fiyatları ve dubleks prefabrik ev fiyatları değişiklik gösterebilmektedirler. Onlarca avantajı olan Karmod uzman mühendis ve mimarları tarafından tasarlanıp üretilen prefabrik evler ve prefabrik ev fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi için web sitemize göz atabilir ve ilgili telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.