Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner ev Zonguldak halkının ev sahibi olma şansını arttıran bir faktöre dönüşmüş durumda. Çok büyük bir kesimin ev sahibi olma hayalleri emlak sektörü ile sekteye uğramış durumda. Çünkü 2.el ev fiyatları büyük bir kitlenin asla erişemeyeceği noktalara çoktan ulaştı. Peki, ev sahibi olma arzunuzu nasıl gerçekleştireceğinizi hiç düşündünüz mü? Bu noktada firmamız devreye giriyor ve size modern ev planları sunarak hayallerinizi gerçekleştiriyor.

Kaliteli bir yaşam herkesin hakkı olduğu için çok uzun yıllardır bu alanda çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Dolayısıyla çatılı konteyner modelleri sizin için en uygun ev projeleri arasında olabiliyor. Dayanıklılık, görsel ve işlevsel bütünlük ve sıfır olması gerçekten inanılmaz bir seçim yaptığınızı kısa sürede kanıtlayacaktır.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Zonguldak Konteyner Ev Fiyatları

Artık Türkiye'de ev yapımı çok daha revaçta olmaya başladı. Çünkü 2 el ev fiyatları ateş pahası olduğu için insanlar istedikleri kriterlere sahip evleri yapmayı amaçlıyor. Ki bu bağlamda ikinci el ev fiyatları ile hemen hemen aynı fiyatlardan söz etmek mümkün oluyor. Eğer firmamızın sağladığı hazır ev modelleri söz konusu ise daha uygun fiyatlarla buna sahip olmak mümkün hale geliyor.

Çünkü modern tasarımlarla hazırlanan projeleri göz önüne aldığımızda herkese hitap eden bir ev modeli ortaya çıkıyor. karmod konteyner ev ev tipi olarak tasarlandığı için dilediğiniz gibi özelleştirilebiliyor ve gerçekten aklınızda kurguladığınız gibi bir yaşam alanına dönüşüyor.

Zonguldak Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Firmamızı tercih etmeniz durumunda ev nasıl yapılır konusunu direkt olarak es geçebiliyorsunuz. Bu gibi temel ve teknik detaylarla firmamız ilgileniyor. Keza yüksek fiyatları ile satılık ev ilanları yerine konteyner ev fiyat listesi inceleyerek en uygun olanını seçmeye odaklanabiliyorsunuz.

Şu sıralar 21, 35, 42 metrekare olarak üç ana ev modeli oldukça popüler. Fakat illa ki belirlenmiş bu planları değerlendirmek zorunda değilsiniz. Hatta içi hoşunuza gitmediğinde ek bir modül ekleterek hem ölçüleri istediğiniz seviyeye getirebiliyor hem de iç görünümü daha iyi bir pozisyona taşıyabiliyorsunuz. Fiyatları ucuz olduğu içinse her zaman avantajlı oluyorsunuz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Ev tipi modellerin iki katlı olanları ise gerçekten muazzam bir görünüm sunuyor. Ayrıca illa ki çok büyük olmasına gerek duyulmuyor. Yani 2+1 ev projeleri için bile bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Şimdiye kadar ev yorumları yapmış kullanıcılar yıllardan beri bu kaliteli yaşamın içerisindeler.

Memnuniyet odaklı yorumlarında da bunu belirtiyorlar. Ucuz fiyatları büyük bir etken olsa da uzun yıllar boyunca tadilat gerektiremeyen, son derece dayanıklı materyaller kullanılarak üretilen evlere sahip olmak bu kadar kolaylaştı. Bir arsa, tarla ya da bahçe aldıktan sonra şehrin hangi noktasında yaşamak istediğinize siz karar veriyorsunuz. Firmamız beğendiğiniz ev modelini nakliyesini tamamladıktan sonra konteyner ev Zonguldak ilçelerinin tümünde 1 günde monte ediyor.