Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Karmod’a 'İş Ahlakı Girişimcilik Ödülü

Karmod 21.07.2022
Karmod’a 'İş Ahlakı Girişimcilik Ödülü

Karmod Prefabrik, İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD) tarafından iş hayatında ahlaklı duruşunu koruyan tüccarlara verilen "Yılın Girişimcisi" ödülüne layık görüldü.

İGİAD'ın düzenlediği Yılın Girişimcisi Ödülleri, düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

İş ahlakı ilkelerini önde tutarak ticari hayatını ve büyümesini dış kaynak kullanmadan kendi öz sermayesiyle devam ettiren Karmod, söz konusu törende Yılın Girişimcisi Ödülünü almaya hak kazandı. Ödülü, Karmod adına törene katılan Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Çankaya, İGİAD Başkanı Ayhan Karahan’ın elinden aldı.

Çankaya, törende yaptığı konuşmada, iş dünyasında ilkeleri olan dürüst müteşebbisliği savunan ve destekleyen bir şirket olduklarını vurguladı. Karmod’un önemsediği bir konu olan iş ahlakı değerlerinden hareketle verilen ödülün kendileri için büyük bir gurur vesilesi olduğunu söyleyen Çankaya, şunları kaydetti:

"Neredeyse her şeyin değerinin maddiyatla ölçüldüğü günümüz Dünyasında, ahlaki ilkelere inancı olan bizlere büyük sorumluluk düşüyor. İşletmelerimizde gösterdiğimiz yönetimlerden, çalışanlarımızın davranışlarına kadar helal kazancın anahtarı olan ahlaki değerlerimizi öncelememiz gerekiyor. Şahsım ve Karmod Ailesi adına başta İGİAD yönetimine bu önemli ödülü bizlere layık görmelerinden ötürü en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.”

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz