Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Garanti'den Karmod'a Teşekkür

Karmod 21.07.2022
Garanti'den Karmod'a Teşekkür

Garanti Bankası'ndan; Van depreminde evleri hasar gören personeli için firmamıza yaptırdığı konteynerler için zamanından önce teslimat ve sorunsuz üretim için teşekkür yazısı geldi.

Banka'nın ilgili biriminden gelen teşekkür mailinde şöyle denildi:

"Merhaba Van da meydana gelen deprem sonucu personelimiz için gönderdiğimiz ve bir kısmının siparişini firmanızdan yaptığımız konteynerlerimiz kurulmuştur. Özellikle firmanızın siparişlerimize öncelik vererek söz verilen tarihin bile öncesinde sorunsuz bir şekilde teslim etmesinden dolayı başta Kerem bey’e ve tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz."

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz