Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Karmod Personeli Geleneksel İftar Buluşmasında Bir Araya Geldi

Karmod 21.07.2022
Karmod Personeli Geleneksel İftar Buluşmasında Bir Araya Geldi

Karmod Prefabrik her yıl düzenli olarak yapılan iftar buluşmaları bu yıl yine yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Personelin yanı sıra iş görenler ve tedarikçilerin de katıldığı davet için Pendik sahilindeki Ada Tesisleri tercih edildi.


İftarın davetlileri arasında markaya bugüne kadar emek vermiş eski çalışanlar da yer aldı. Konukların tesise gelmesinin ardından iftar vaktiyle birlikte yemeğe geçildi. Yemek eşliğinde gece boyunca devam eden sıcak sohbetler yapıldı. Katılımcıların memnuniyetle karşıladığı davetle Karmod ailesi sıcak paylaşımlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz