Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Katar’ın İlk Prefabrik Showrromunu Karmod Açtı

Karmod 18.01.2023
Katar’ın İlk Prefabrik Showrromunu Karmod Açtı

Prefabrik yapıların lider markası Karmod, Katar’ın ilk prefabrik yapı showromunu açtı. Ülkenin Al Daayen şehrinde açılışı yapılan 3 bin metrekare büyüklüğe sahip showromda Karmod’un çelik evleri, ofis yapıları ile güvenlik ve büfe kabin ürünleri sergilenecek.

 Karmod’u temsilen Genel Müdürümüz Hakan Durmaz ve Yurtdışı Şubeler Koordinatörümüz Vusal Necmettin’in bulunduğu açılışa Türkiye’nin Katar Büyükelçisi Fikret Özer, Katar Olimpiyat ve 2022 Organizasyonu Komitesi Başkanı Ghanim Al-Kuwari ve davetliler katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Hakan Durmaz, bu yıl Suudi Arabistan’da Ortadoğunun en büyük prefabrik yapı showromunu açtıklarını hatırlatarak yeni açılışını yaptıkları Katar showromunun da Karmod’un bölgeye vereceği hizmetlerde kolaylık sağlayacağını söyledi. Durmaz ayrıca showromun Katar – Türkiye ilişkilerine yeni bir köprü oluşturacağını da ifade etti.

Durmaz konuşmasına şöyle devam etti: “Katar 2022’de futbolda dünyanın en önemli organizasyonuna ev sahipliği yapacak. Bu dönemde ofis ve şantiye yapılarımızla organizasyona olumlu katkı sunmak arzusundayız. Üretimlerimizin tamamını demonte olarak hazırlıyoruz. Katar’da Karmod ekiplerimizle kullanıma hazır kurulumla teslim ediyoruz. Uzun ömürlü konutlar, ofis yapıları, hastane ve okul yapıları, şantiye işçi kampı yapıları (yemekhane, yatakhane, laboratuvar, ofis, sağlık tesisi vb.), standart ve kurşun geçirmez güvenlik kabinleri, wc duş üniteleri gibi çok sayıda yapı çözümü sunuyoruz. Buradaki showromumuzda müşterilerimiz ürünlerimizi yakından inceleyip doğrudan alım yapabilecekler.”

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz