Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Güney Sudan’a İhracat Gerçekleştirdik

Karmod 22.07.2022
Güney Sudan’a İhracat Gerçekleştirdik

Karmod, 2011 yılında yapılan referandumla Sudan’dan ayrılıp bağımsız devlet statüsü kazanan Güney Sudan’a prefabrik ev, yaşam konteyneri ve modüler kabin ihracatı gerçekleştirdi. Sıcak iklime sahip Güney Sudan’a ihraç edilen Karmod ürünleri çoğunlukla konut amaçlı kullanılacak.

Güney Sudan için üretip gönderdiğimiz ürünler arasında yer alan 3 adet 41 metrekare ve 2 adet 60 metrekare prefabrik hazır ev örnek kurulum yapılacak. Daha sonra bu evlerin konut projesi kapsamında üretimi yapılarak ülkenin değişik bölgelerine kurulum yapılacak. 10 adet demonte yaşam konteyneri ise yine konut amaçlı kullanılacak. Güney Sudan’a ihraç edilen ürünler arasında yer alan 1 adet 390x990, 1 adet 390x750, 4 adet 270x270, 5 adet 270x390 ve 8 adette 150x150 yaşam ünitesinin yer aldığı kabinler de konut amaçlı kullanılacak olup toplam 19 adetten oluşuyor. Yaşam kabinleri arasında wc duş üniteleri de yer alıyor.
 
Başkenti Cuba olan Güney Sudan Cumhuriyeti, yukarı Nil havzasında yer alan bir Orta Afrika Ülkesi. Batısında Orta Afrika Cumhuriyeti, Kuzeyinde Sudan, güneyinde Uganda, Kenya, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, doğusunda  ise Etiyopya yer alıyor. Güney Sudan, uzun yıllardır devam eden etnik ve dinî ayrışmalar nedeniyle Sudan'dan ayrılıp 2011 yılı itibariyle bağımsızlığını ilan etmiştir. Sancılı geçen ayrılış süreci ilk olarak 9 Ocak 2005 yılında II. Sudan İç Savaşı sonrasında Güney Sudan'ın özerkliğini ilan etmesiyle başladı. Güney Sudan, 9 Ocak 2011 tarihinde yapılan "bağımsızlık referandumu"na göre 9 Temmuz 2011 tarihinde bağımsızlığını ilan etme hakkını kazanmış olup Mayıs 2011’de Sudan hükümeti tarafından tanınmıştır.

Güney Sudan Birleşmiş Milletler, Afrika Birliği ve Hükûmetlerarası Kalkınma Otoritesi gibi örgütlere üyedir.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz