Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Karmod 9 dilde yayında

Karmod 21.07.2022
Karmod 9 dilde yayında

Farsça, Portekizce ve Ukraynaca Karmod’un yayına açtığı yeni diller oldu. Sitemizde daha önceden yayında olan dillerimiz Türkçe başta olmak üzere şöyle; İngilizce, Fransızca, Arapça, Rusça ve İspanyolca. Genel Müdürümüz Hakan Durmaz yeni dillern hizmete girmesiyle ihracat hedeflerine ulaşmada kolaylık sağlayacağına inandıklarını vurguladı.

Durmaz, her yeni dilin yeni müşterilere ulaşmayı kolaylaştıracağını vurgulayarak bundan sonrası için de dünyada çok konuşulan dilleri eklemeyi planladıklarını belirtti. Bu dillerden Almanca’nın çalışmasının sürdüğünü ve kısa sürede onu da yayına açacaklarını söyledi.

Karmod.com, Karmod’un ana sitesi olup müşteri beklentilerine göre 2016 yılı başında tasarımdan yazılıma kadar yenilenmişti. Yeni site mobil cihazlardan görüntülenme kolaylığına da sahip.

Çok sayıda sayfa içeriği bulunan Karmod sitesi Prefabrik, Konteyner, Çelik ev ve Kabin ana başlıklarında çok sayıda içeriğe sahip. Prefabrik evler ve konutlar, işçi şantiye yapıları, yönetim ve ofis binaları, okul ve hastane yapıları, güvenlik ve büfe kabinleri Karmod’un üretimleri arasında yer alıyor.

100 ülkeye yaklaşan ihracatıyla prefabrik yapı sektörünün önemli markası Karmod web sitesini yılda 4 milyonunun üzerinde tekil ziyaretçi inceliyor. Yeni yayına alınan dillerle bu ziyaretçi sayısının yüzde 15 oranında artması hedefleniyor. Daha az kullanılan ulusal diller de Karmod’un hedefleri arasında yer alıyor. Yeni yapılacak mikro sitelerle az kullanılan ulusal dillere de ulaşılmış olacak.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz