Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Karmod'dan Deprem Bölgesine Yardım Eli

Karmod 21.07.2022
Karmod'dan Deprem Bölgesine Yardım Eli

Karmod ailesi olarak yaraların sarılmasına bir nebze deolsa bizim de katkımız olsun düşüncesiyle konteyner ve wc kabin yardımında bulunduk. Depremin ardından millet olarak güzel bir birliktelik göstererek hep beraber depremzede vatandaşlarımızın yardımına koştuk. Karmod ailesi olarak yaraların sarılmasına bir nebze de olsa bizim de katkımız olsun düşüncesiyle konteyner ve wc kabin yardımında bulunduk.

Karmod'un gönderdiği konteyner ve kabin bölgede oluşturulan sağlık koordinasyon merkezinin bahçesinde kullanılıyor.

Karmod Ailesi olarak 550 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 2 bin 300 kişinin yaralandığı depremde vefat eden kardeşlerimize rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz