Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

İstanbul’un 3. Havaalanının Şantiye yapılarında Karmod imzası

Karmod 21.07.2022

Yıllık 150 milyon yolcu kapasitesi ile tamamlandığında Dünyanın en büyük havalimanlarından olacak İstanbul’un 3. Havaalanının şantiye yapılarını Karmod kuruyor.

Havaalanında hafriyat ve zemin doldurma çalışması yapan Emek İnşaat da işçi şantiye yapılarında Karmod’u tercih etti. Böylece Karmod, İstanbul Yeni Havaalanında daha başlangıçta 3. büyük şantiye projesini tamamlamış oldu.

Havaalanı hafriyat sahasında çalışacak teknik ekip ve işçilerin kullanacağı şantiye yapısı Karmod Yeni Nesil Konteyner modeliyle hazırlandı. Şantiye yapısı tek katlı olarak yerinde kurulum yapıldı. İşçi şantiye kompleksinde 96 kişilik yatakhane binası, 100 kişi kapasiteli yemekhane, şantiye şefi odası ve mescit yer alıyor.

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz