Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Karmod’un İhracat Ülke Sayısı 94’e Yükseldi

Karmod 21.07.2022
Karmod’un İhracat Ülke Sayısı 94’e Yükseldi

Karmod’un ihracat ülke sayısı 94’e yükseldi

1986’dan bugüne istikrarlı büyümesini sürdüren Karmod 30. yılını kutladığı bu dönemde Hindistan’a ilk ihracatını gerçekleştirerek ihracat gerçekleştirdiği ülke sayısını 94’e yükseltti.

Karmod sürdürülebilir ihracatıyla prefabrik yapı sektörünün lideri

1 milyar 300 bine yaklaşan nüfusu ile Çin’in ardından Dünyada nüfus bakımından 2. sırada yer alan Hindistan’a ihracat gerçekleştirmiş olmak Karmod için ayrı bir öneme sahip. Karmod istikrarlı ihracat trendiyle ilk kez satış yaptığı ülkeye ileriki dönemlerde sürekli ihracat yapabilme başarısı gösteren lider markalar arasında yer alıyor. Bu yılın ilk 6 aylık döneminde 30 ayrı ülkede 60 farklı projey gerçekleştirerek önemli bir başarıya imza atmıştı.

Amerika’dan Avrupa’ya 5 kıtada Karmod

Karmod ürünleriyle bugün tam 94 ülkenin yapı tercihi oldu. Karmod kabin ürünleri ile Amerika, Avrupa, Afrika, Asya ve Avusturalya’ya ulaşan tek marka. Karmod kabin Yeni Zellanda’da çiftlik kabini, Senegal’de işçi şantiye yatakhanesi, Rusya’da ofis, İngiltere’de Manchester United ve Fransa’da Paris Saint Germain’in kurumsal ürün satış stor mağazası, Amerika ve Kanada’da ofis kabini, Katar’da konut kabini gibi çok alternatifli kullanım özelliğine sahip.

Büfe kabinler Hindistan genelinde kullanılacak

Karmod’un Hindistan’a gerçekleştirdiği ihracatın ilk partisinde 215x270 cm ebatında 23 adet büfe kabin yer alıyor. Kabinler ülkenin önde gelen gıda zincirine sahip firmalarından birinin satış büfesi olarak kullanılacak. İlk aşamada 23 adet sevk edilen büfe kabin ürünleri ileriki dönemdeki üretimlerle Hindistan geneline yayılacak.

Karmod Kabin, İstanbul Halk Ekmek’in de büfe tercihi

İHE (İstanbul Halk Ekmek) günlük 2 milyon ekmek üretimini tüketiciyle buluşturduğu büfe kabinlerinde Karmod’u tercih ediyor. Karmod kabin ürünleri güvenli ve pratik kullanım özelliği ile büfe çözümleri için büyük kolaylık sağlıyor.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz