Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Peru Yapı Fuarında Karmod Hazır Evlere Büyük İlgi

Karmod 21.07.2022
Peru Yapı Fuarında Karmod Hazır Evlere Büyük İlgi

Karmod, Güney Amerika ülkelerinden Peru’nun başkenti Lima’da, 21.si düzenlenen EXCON uluslararası inşaat yapı fuarına katıldı. Dış Ticaret Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Dünya genelinde 90’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Karmod markamızın Güney Amerika ülkelerine olan ihracatını artırma hedefinde olduğu bu doğrultuda Peru yapı fuarına katılarak potansiyel müşterilere ulaşma imkanının yakalandığı vurgulandı.

11 – 15 Ekim 2016 tarihleri arasında başkent Lima’da gerçekleştirilen fuar boyunca önemli görüşmeler gerçekleştirildiği belirtildi. Fuar günlerince yapılan görüşmelerin özellikle ülkenin ihtiyacı olan ekonomik konutlar çerçevesinde gerçekleştiği vurgulandı.

Karmod Dış Ticaret Müdürü Fehim Özkanca’nın verdiği bilgiye göre 640 konutu kapsayan sosyal konut projesiyle ilğili olarak Fuarda görüşülen bir firma ile anlaşma aşamasına gelindi. Söz konusu proje gerçekleştiğinde bir Türk firmasının Amerika kıtasında tamamladığı en büyük konut projesi olacak.

Teknolojik ön üretimle kısa sürede demonte hazırlanan Karmod prefabrik evler, kolay nakliyesi ve yerinde hızlı kurulumu ile öne çıkıyor. 640 konutluk bir proje yeni nesil teknoloji ile 2 ay gibi kısa sürede üretilebiliyor. Uzun ömürlü yapı sınıfında üretilen Karmod hazır evlerin bir diğer önemli özelliği de konut sorununu ekonomik çözüm getiriyor olması.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz