Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Güvenli Prefabrik Şantiye Yapılarıyla Projenize Başlamadan Kazanın

Karmod 22.07.2022
Güvenli Prefabrik Şantiye Yapılarıyla Projenize Başlamadan Kazanın

Güvenli Şantiye Yapılarıyla Projenize Başlamadan Kazanın

Projeye başlarken kazanmanızı hedefleyen prefabrik şantiye yapılarımızda hem siz hem de işçileriniz güvenle çalışacaklar. Proje büyüklüğünüze göre her detayın düşünüldüğü fonksiyonel rahat kullanıma sahip prefabrik şantiye modellerimizle ekonomik fiyat ve verimli çalışma ortamlarıyla daha projenize başlamadan kazanacaksınız. Karmod prefabrik şantiye yapıları modern tesislerde kaynaksız vidalı sistem üretilerek proje mekanınıza kısa sürede güvenle kurulmaktadır. Prefabrik şantiye yapılarımız modüler panel sistem vidalı yapısıyla projeniz tamamlandığında kolayca sökülerek başka bir mekana kurulum imkanı da sunmaktadır. Çalışma ofisleri, yatakhaneler, yemekhaneler, dinlenme salonları, wc’ler, duşlar ve isteğe bağlı bir çok kullanım alanının yer aldığı prefabrik şantiye yapılarımızla siz de verimli bir şantiye ortamına kavuşun. 

Prefabrik şantiye gerek kurulumu gerekse uzun ömürlülüğü açısından son derece avantajlı şantiye modelidir. Kaynaksız vidalı sistemle üretildiğinden güvenli yapılardır. Onaylanan projeye göre fabrika bant sisteminde kısa sürede üretim yapılarak montaj yerine sevk edilen prefabrik şantiye yapıları uzman Karmod ekiplerince bir kaç gün gibi kısa bir sürede kurulum yapılarak kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. 

Şantiye projenizin tamamlanması durumunda prefabrik şantiyeyi demonte özelliğiyle yeni projenizin başlayacağı mekana sökerek kolayca taşıyabilirsiniz. Bant sistemiyle israf olmadan tam malzeme kullanımıyla üretildiğinden prefabrik şantiye fiyat olarakta çok ekonomiktir. Kurulum esnasında elektrikçi, su tesisatçısı, duvarcı, sıvacı, boyacı gibi bir çok kalemde usta gerektirmez. Çünkü Karmod şantiye yapıları A’dan Z’ye kullanıma hazır şantiye modelidir. Karmod şantiye modelleri uzman teknik ofisimizde projelendirilerek müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Arzu eden müşterilerimiz mekan ölçülerine göre tasarladıkları projeyi firmamızda güvenle üretim yaptırabilirler.

Betopan arası straforla 10 cm duvar kalınlığına ulaşan prefabrik şantiyeler ısı ve ses izolasyonu açısından da iyi yalıtım özelliğine sahiptir. Şantiye yapılarında kullanılan pencerelerimiz birinci sınıf ısı camlı pvc doğramadır.Tavan kapaması üzerine serilen cam yünü (izocam) uygulamasıyla çatı kısmı ısı açısından da izoleli yapıdadır.

Prefabrik şantiye fabrika ön üretiminde el işçiliği minimum düzeydedir. Bilgisayarda çizimi yapılıp onaylanan proje bant sistemiyle duvar panellerinden, çatı makaslarına kadar otomosyonla üretilmektedir. Projede hangi detay varsa kesimler, bükümler ve vida delikleri milimetrik olarak bant sisteminde el değmeden birebir üretilmektedir. 
Prefabrik şantiyeler nakliye açısından da oldukça caziptir. Prefabrik şantiye fabrika ön üretimli olduğundan tüm birleşenleri demonte olarak kurulum alanına sevk edilmektedir. Demonte yapıda olması prefabrik şantiye yapısı konteyner taşımacılık standartlarına uygun özellik taşımaktadır. Prefabrik şantiye demonte birleşenleri kara yolu taşımacılığı, deniz yolu taşımacılığı, demir yolu taşımacılığı ve hava yolu taşımacılığına uygun standartlardadır. Prefabrik şantiyelerin önemli avantajlarından biri de yapı modelinin kurulum alanında ekstra malzeme ve usta kullanımına ihtiyaç duymamasıdır. Hazır olan zemin betonu üzerine tüm şantiye yapı birleşenleri penceresinden kapısına tesisatlarınadan aydınlatma ve su armatürlerine kadar kullanıma hazır olarak uzman ekiplerimizce montaj yapılarak teslim edilmektedir.

Şantiye yapıları tek bir amaç için yapılabileceği gibi içerisinde bir kaç yapı kullanım çeşidini de barındıracak nitelikte üretilebilmektedir. Demonte sistemle istenilen ebatta bapılar oluşturulabilmektedir. Prefabrik şantiye ofis, çalışma alanları, yemekhane, yatakhane, dinlenme salonu, tv – sinema izleme salonu, mutfak, wc – duş üniteleri vb. Şantiye alanlarını hep beraber içerisinde barındıracak şekilde projelendirilip üretilmektedir.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz