Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Karmod Uluslararası 14. Müsiad Fuarında

Karmod 21.07.2022
Karmod Uluslararası 14. Müsiad Fuarında

Gerçekleştirdiği teknolojik yatırımlarla bugüne kadar Dünyanın 72 ülkesine ihracat gerçekleştiren prefabrik yapı sektörünün duayen firması Karmod Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nce düzenlenen Uluslararası 14. MÜSİAD fuarına katılıyor. 11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul, CNR Expo Center'da gerçekleştirilecek fuara 86 ülkeden 5 bin işadamının ziyareti bekleniyor. Geçtiğimiz yılki fuarı 3.400 kişisi yabancı olmak üzere toplamda 150 bin kişi ziyaret etmişti.

Bu yıl 16. Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi ile eş zamanlı gerçekleştirilecek MÜSİAD fuarının açılışını T.C. Başbakanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan yapacak.

Afrika’dan Ortadoğu’ya Asya’dan Uzakdoğu’ya bir çok ülkeden iş heyetleriyle görüşmeler yapacak olan Karmod fuar vesilesiyle ihracat potansiyelini daha da artırmayı hedefliyor.

11 Ekim Perşembe günü ziyaretçilerinemerhaba diyecek olan MÜSİAD Fuarı’nda 8.Salon C-12 'de yer alan Karmod standına tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz