Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Karmod Ev “Efsane Cuma Alışveriş Günü’nde

Karmod 22.07.2022

Türkiye’nin konut markası Karmod Ev, hepsiburada.com’un bu yılki “Efsane Cuma” kampanyasında avantajlarıyla satışa çıkacak. Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek her yıl Kasım ayında düzenlenenen kampanyada ilk kez hazır bir konut satışa sunulmuş olacak.

Karmod Üst Yönetcisi (CEO) Mehmet Çankaya tamamen yerli üretimle hazırladıkları Karmod Ev’in kampanyada yer almasıyla ilgili yaptığı açıklamada Hazine ve Maliye Bakanlığı’nca başlatılan “Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na firma olarak destek verdiklerini vurguladı.

Ülke olarak her alanda büyük gayretlerin ortaya konulduğu bu dönemde birlik olmaya daha fazla ihtiyaç duyulduğuna vurgu yapan Çankaya şu değerlendirmelerde bulundu: “Karmod, sektöründe Dünyanın lider markalarından biri. Karmod Evlerimizin Türkiye’nin lider e-ticaret platformu olan hepsiburada.com’da yer almasını önemli bir birliktelik olarak görüyorum. İnsanımız bu platformun Karmod sayfasında yer alan tek katlı ve iki katlı konutlarımızı kolaylıkla inceleyerek güvenle alışveriş yapabilirler. Evlerimizin tamamı uzun ömürlü konut sistemiyle hazırlanmakta olup tamamen yerli üretimlidir. Deprem güvenliği, yüksek izolasyon, konfor gibi çok sayıda üstün özelliğe sahiptir.”

Karmod olarak 22 Kasım Perşembe günü saat 20.00'de başlayıp, 24 Kasım Cumartesi günü saat 12.00'ye kadar devam edecek “Efsane Cuma” kampanyasında 82 metrekare tek katlı ve 149 metrekare iki katlı konut modelimizle yer alarak 20 milyon kitleye ulaşmayı hedefliyoruz. Platformdaki evlerimizin tamamını linkten inceleyebilirsiniz

https://www.hepsiburada.com/magaza/karmod?kategori=60002705 

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz