Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K1002 Şantiye Konteyneri - 3x7m

  • Yükseklik 2.64 m
  • Derinlik 2.99 m
  • Genişlik 6.94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 49 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner yapılarının geliştirilmesi ve kullanım kolaylığı nedeni ile son dönemlerde özellikle inşaat sektöründe en çok tercih edilen yapıların başında geliyor. Hem dayanıklı hem de kaliteli ürünlerin bir arada kullanıldığı bir yapı olmasından dolayı uzun yıllar rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda dilediğiniz zaman kurulumu yapılan alanlardan farklı bir noktaya taşıyabilme imkanınızda mevcuttur. Böylelikle personelleriniz için farklı illerde ve ilçelerde ekstra şantiye yaptırmanıza gerek kalmaz. Şantiye konteyner ekonomik bir yapıdır. Bu nedenle kurum ve kuruluşlar dışında bireysel kişilerinde ilk tercihidir. Çok amaçlı kullanılabilmesin nedeni ile tüm ihtiyaçlarınızı tek bir konteynır aracılığı ile giderebilirsiniz. Şantiyelerde personellerin vakit geçirebilmesi için belirli bir metrekareye sahip yapıların yaptırılması gerekir. İnşaat malzemelerinin korunaklı bir alanda kalması, personellerin vakit geçirebilmesi için ihtiyaç duyulan bu yapılar, dilediğiniz metrekarede yaptırılabiliyor. Sizlerde ihtiyacınıza göre şantiye konteyner yaptırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şantiye konteyner, Türkiye’nin dört bir yanında kullanılabilen bir yapıdır. Bu nedenle her mevsim şartına uygun olarak tasarlanarak yapılmaktadır. Aynı zamanda dayanıklı malzemelerden üretilen bir yapısı olmasından dolayı uzun yıllar rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür. Sizlerde şantiye konteyner seçeneklerinden yararlanarak yaptırabilirsiniz.

Kısa Sürede Teslimat Seçeneği İle Şantiyeniz Hızla Hazırlanıyor

Hem hızlı, hem kaliteli, hem de tamamen sizlerin istek ve arzusuna göre yapılan bir yapıya hayır diyemeyebilirsiniz. Şantiye konteyner bu özelliklerin tümüne sahip bir yapıdır. Fiyat ve performans ürünü olan bu yapılar, pratik kullanımları ile işlemlerinizin kolaylaştırılmasını sağlıyor. Klasik betonarme yapılarda her detayı ile sizlerin ilgilenmesi gerekir. Aynı zamanda boya, yer döşemesi, şantiyede ihtiyaç duyulan direk ve bölme gibi ekstra alanlar için ekstra ücret ödemeniz gerekir.  Ancak şantiye konteyner fiyatlarında boya, yer döşemesi ve talep etmiş olduğunuz diğer işlemler için ekstra herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz.

Şantiye konteyner, esnek bir yapıda olmasından dolayı depreme dayanıklıdır. Herhangi bir risk oluşturmaz. Konteyner teslim süreçleri tercih etmiş olduğunuz konteyner boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak tüm modellerin yapım ve teslim aşaması en geç 10 iş günüdür. 10 iş günü içerisinde hazır hale getirilerek sizlere teslim edilir. Sizlerde zamandan tasarruf etmenize yardımcı olan bu yapılardan yaptırabilirsiniz.

Şantiye Konteyner Avantajlı Fiyatları İle Satışa Sunuluyor

Şantiye konteyner düşük bütçeli maliyetleri ile oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Yapımında kullanılan materyaller fiyat politikasına etki etse dahi herkesin bütçesine uyumlu hale getiriliyor. İstenilen boy ve genişlikte yapılan bu yapıları ihtiyacınız olan metrekareye göre yaptırarak daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler