Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KW4 230X400 WC - Duş Konteyner

  • Yükseklik 26,4 m
  • Derinlik 2,3 m
  • Genişlik 4 m
Şu anda 76 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Seyyar Konteyner Tuvalet

Pratik kullanımı, kısa süre içerisinde teslimatı ve kolay kullanımı ile kurum ve kuruluşların ilk tercihleri olan seyyar tuvalet, günümüzün modern yapılarına uygun olarak tasarlanıyor. Ferah iç yapısı ve temiz su deposu gibi alanları içerisinde barındıran seyyar konteyner tuvalet, her alana kolaylıkla uyum sağlayabilen bir yapıya sahiptir. Düz bir zemin üzerine inşa edilebilen seyyar tuvaletler klasik inşaat işlemlerinden oldukça farklıdır. Yapım aşamasında çevreye zarar verecek harfiyat ve benzeri inşaat malzemeleri oluşturmaz. Tüm aşamalar fabrikalarda tamamlanarak donanımlı araçlar ile kurulum yapılacak noktalara gönderilerek burada alanında uzman kişiler tarafından kurumlar yapılır.

 

Seyyar konteyner tuvalet malzemeleri sağlığa uygun malzemeler kullanılarak dizayn edilir. Yapımında tercih edilen 1.kalite malzemeler yapının daha sağlam olmasını sağlar. Aynı zamanda deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan bu yapılar esnek yapıdadır. Aşınma, kırılma ve benzeri durumlar yaşanmaz ve ekstra bakım onarım gerektirmez. Seyyar konteyner tuvalet yapıları kısa süreli işlemlerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer alıyor. Yapım ve teslim aşaması yaklaşık olarak 10 iş günü olmasından dolayı acil ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz. Özellikle kısa süreli dizi setleri, şantiyeler, açık hava alanları, parklar, konser alanları, dinlenme tesisleri gibi alanlarda sıklıkla kullanılıyor. Sizler de kısa süreli işlemleriniz için yüksek maliyet oluşturan yapılar yerine seyyar konteyner tuvalet tercih ederek yaptırabilirsiniz. Çarpıcı seyyar tuvalet ve WC duş konteynerlerimiz eşsiz yüksek kalitesi ve çeşitli model ve iç tasarımlarıyla Karmod'un en iyi fırsatlarını kaçırmayın.

Seyyar Konteyner Tuvalet Her Model Yapılabiliyor

Seyyar konteyner tuvalet modelleri istenilen her boyut ve ölçüye göre tasarlanabiliyor. Tuvaletleri dilerseniz iki ila üç kabinli ya da daha fazla yaptırabilirsiniz. Tercihinize göre tek kabinli olarak da inşa edilen bu yapılar her ihtiyaca yönelik olarak tasarlanabiliyor.  Herkesin ihtiyacına uyumlu olan yapıları ile her noktada kullanılan seyyar tuvalet pratik yapıları sayesinde kullanıcıları iş yükünden kurtarıyor. Modern ve şık bir görünümü olan seyyar konteyner tuvalet talep ederseniz dilediğiniz modeli proje çizim aşamasında yaptırabilirsiniz.

Seyyar konteyner tuvalet kurulum aşamasında yer döşemesi, elektrik ve su tesisatı gibi tüm işlemler hazır olarak sizlere teslim edilir. Tüm detaylar sizlerin tarzına göre ayarlanmasından dolayı hiçbir noktayı değiştirmenize gerek kalmadan ekstra herhangi bir maliyet gerektirmeden yapınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Seyyar Konteyner Tuvalet - Seyyar Wc Duş Konteyneri Uygun Fiyatlar ile Kullanıcıyla Buluşuyor

Seyyar konteyner tuvalet fiyatları sektörün hem en iyisi hem de en uygunudur. Her boyuta göre ayarlanabilen esnek yapısı sayesinde istediğiniz metrekareye uygun tek ya da çift kabinli konteyner yapılarını tercih ederek tüm il ve ilçelere yaptırabilirsiniz. Diğer yapılara göre konteyner yapılar %80 daha uygun fiyatlar ile kullanıcılar ile buluşuyor

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler