Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KW4 230X400 WC - Yer Taşlı Konteyner

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,3 m
  • Genişlik 3,94 m
Şu anda 70 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Portatif Konteyner Tuvalet

Portatif konteyner tuvalet rahat kullanımı ve avantajlı fiyat politikası ile herkese hitap etmeyi başarıyor. Kurulumunda kullanılan tüm aksesuar ve malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşmakla birlikte her detayı özenle hazırlanarak sizlere sunuluyor. İhtiyaç anında kısa süre içerisinde hazırlanarak montajı yapılan konteyner tuvalet farklı yer döşemeleri ile benzersiz bir tasarım oluşturuyor. Sizler de kısa süreli inşaat işlemlerinizde, halka açık futbol sahalarında, sosyal tesislerde, ofis dışı gibi alanlara portatif konteyner yaptırmak isterseniz tercih edebilirsiniz.

Özel üretim tesislerinde alanında uzman kadrosu ile birlikte her detayı özel programlarda hazırlanarak metrekare hesabına göre dizayn edilen konteyner tuvalet yapıları her alana uyumlu yapısı sayesinde herkesin ihtiyacına uygun yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Portatif konteyner tuvalet, şehrin mimarisine ayak uyduran farklı tasarımları ile istediğiniz her model inşa edilerek hazır hale getiriliyor. Tuvalet içerisinde talep ettiğiniz ekstra aksesuar, yer döşemesi gibi ayarlamalar var ise proje aşamasında ekleyebilme şansınız bulunuyor. Karmod her ölçüde ve ebatta portatif tuvalet kabini üretiyor. Yüksek kaliteli portatif hazır wc duş kabin modellerini en uygun fiyatlara en kaliteli hemen teslim. Portatif tuvaletleri ister tek kabinli olarak isterseniz de çok kabinli olarak tercih edebilirsiniz. Tamamen sizlerin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanan bu yapıları dilediğiniz boyutlarda tasarlayabilirsiniz.

Portatif Tuvalet Portatif WC Duş Kabini Fiyatları ile Her Alana Uyumlu Bir Yapıdır

Portatif konteyner yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği noktalardan bir tanesi bu yapıların her noktaya uyumlu olup olmadığıdır. Portatif konteyner iki aşamalı olarak yapılır. Bu aşamalar konteyner tuvalet yapılarının hangi bölgede kurulum yapılacağına göre belirlenir. Bu aşamaların her birisi de kurulum yapıldığı alana uyum sağlar. Portatif konteyner tuvalet steril ortamlarda sağlığı etkileyecek herhangi bir malzeme kullanılmadan inşa edilir. Uzun yıllar kolaylıkla kullanabileceğiniz bu yapılar için ekstra bakım ve onarım işlemleri gerekmez. Tüm ayarlamalar kurulum yapıldığı esnada gerçekleştirilir. Özellikle yer döşemesi, su tesisatı, elektrik tesisatı gibi işlemler hazır bir şekilde sizlere teslim edilir. Bu işlemler için ekstra herhangi bir bedel ödemenize gerek kalmaz. Klasik yapılarda sıklıkla karşılaşılan ekstra maliyetler, portatif konteyner tuvaletlerde bulunmaz. Sizlere sunulan fiyat teklifi dışında herhangi bir masraf ve iş yükü olmadan konteyner yapıları yaptırabilirsiniz.

Portatif Konteyner Tuvalet Şık Tasarımları ile Sizlere Sunuluyor

Portatif konteyner tuvalet modelleri şık tasarımları ile klasikten uzak bir model yaptırabilme imkanı sağlıyor. Farklı, modern bir tuvalet yaptırmak için farklı alternatifleri değerlendirmeden konteyner yapıları tercih ederek ihtiyacınıza uygun olan modeli kolaylıkla yaptırabilirsiniz. İstenilen her boy dizayn edilmesinden dolayı tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veren bu yapıların avantajlarından sizler de yararlanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler