Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KW2 230X230 WC - Yer Taşlı Konteyner

  • Yükseklik 26.40 m
  • Derinlik 2.3 m
  • Genişlik 2.3 m
Şu anda 95 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Wc Duş Konteyner - Modüler Wc Duş Üniteleri

Kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere hemen hemen herkes çok amaçlı ihtiyaçlarının giderilmesi için pratik yöntemleri tercih ediyor. Bu pratik yöntemler arasında yer alan konteyner kendini yenileyerek kullanıcı ile buluşuyor. İnşaat sektöründe yaşanan ciddi fiyat artışları ve teslimat problemleri nedeni ile farklı sektörlere yönelen firmaların ilk tercihi konteyner yapılardır. Özellikle halka açık alanlarda wc duş gibi ihtiyaçlar konteyner yapılar tercih edilerek inşa ediliyor. Wc duş konteyner yapılarının bu denli tercih edilmesinden dolayı farklı modeller geliştirilerek birbirinden şık tasarımlar ortaya çıkarılıyor. Wc duş konteyner şantiye gibi alanlarda personeller için ihtiyaç duyulan bir yapıdır. Bu nedenle maliyetlerini en aza indirmek isteyen kurum ve kuruluşlar wc duş konteyner modelleri arasından tercihlerini yaparak dilediği alana kurulumlarını yaptırıyor.

Wc duş konteyner, yolcu dinlenme tesislerinde de kullanılan bir yapıdır. Bu nedenle yolcular için her daim temiz ve düzenli bir alan oluşturmak, görünüm olarak da şık bir tasarım inşa etmek isterseniz wc duş konteyner tercih edebilirsiniz. Yer kaplama özelliği sayesinde istenilen her türlü döşemeyi yaptırabilme imkanınız bulunuyor. Özellikle duşa kabin içerisinde tercih edebileceğiniz mozaik desenli taş modelleri sıklıkla kullanılan bir modeldir. Hem tarz hem de şık görünümü ile ideal bir yapıdır. Dilerseniz farklı model seçeneklerinden de yararlanarak tarzınıza hitap eden modelleri yaptırabilirsiniz. Eşsiz tasarımıyla dış mekanlar için modüler umumi WC duş konteynerler aksesuar ve iç sıhhi tesisatıyla, değişik ölçü ve boyutlarda ekonomik WC duş üniteleri Karmod tarafından sizlere sunuluyor.

Uygun Fiyatlı Çok Amaçlı Wc Duş Konteyner Yapıları

Wc duş her alanda ihtiyaç duyulan bir yapıdır. Futbol sahalarında, ofislerde, spor tesisleri gibi alanlarda kullanıma hazır olarak yapılmalıdır. Ancak artan maliyetler nedeni ile klasik betonarme yapılar oldukça yüksek fiyatlara inşa ediliyor. Wc duş konteyner yapıları klasik betonarme yapılara göre bütçe dostu bir yapıdır. Tamamen sizlerin istediği genişlik ve boyuta göre dizayn edilen bu yapılar ister tek kabinli, isterseniz de çok kabinli olarak üretilerek sunuluyor. Acil ihtiyaçlarınızda hızlı ve pratik çözüm üreten wc duş konteyner kaliteli malzemelerden inşa ediliyor. Kabin içerisinde kullanılan aksesuarlar 1.kalite malzemelerden üretiliyor olup steril bir şekilde inşa ediliyor. Donanımlı nakliye araçları ile sizlere gönderilen bu yapılar alanında uzman kişiler tarafından hazırlanarak sizlere teslim ediliyor. Teslimat aşamasında elektrik tesisatı, su tesisatı, yer döşemesi gibi alanlar kurulu bir şekilde sunuluyor. Böylelikle sizlere ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Wc Duş Konteyner Her Alana İnşa Ediliyor

Wc duş konteyner istenilen her alana kurulabilen özelliği sayesinde herkesin ihtiyacına cevap veriyor. Düz bir zemin üzerine kurulan ve herhangi bir inşaat harfiyatı oluşmadan kullanıcı ile buluşan bu yapıları tercih edebilirsiniz.   

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler