Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K2001 Yaşam Konteyneri - 3x7m

  • Yükseklik 2.64 m
  • Derinlik 2.99 m
  • Genişlik 6.94 m
  • Toplam m² 20.75 m²
Şu anda 63 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Yaşam Konteyner

Ofis başta olmak üzere her sektörün kapalı alanda yer alan bir depoya ihtiyacı vardır. Bu depo ihtiyacı çoğu zaman aylık kira ödenen yerler ile karşılansa da artan maliyetler nedeni ile depolarının kendisine ait olmasını isteyen firmalar yaşam konteyner tercih ediyor. Yaşam konteyner, düzenli yapısı ve kolay kurulumları ile her bölgede tercih edilen bir üründür. Yapım aşamasında ekstra herhangi bir işlem ile uğraşmanıza gerek kalmadan ihtiyacınız olan konteyner seçeneklerini yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yaşam konteyner yapının sahip olduğu en önemli özelliklerden bir tanesi düz zemine monte edilmesidir. Böylelikle hem çevre kirliliğine sebep olmadığı gibi hem de ekstra maliyet oluşturmuyor. Yaşam konteyner iç kısmı oldukça büyük ve kullanışlı bir yapıdır. Her türlü malzeme ve ürünleriniz için kullanabileceğiniz bu yapılarda direk, kolon ve benzeri alanlar olmamasından dolayı dilediğiniz mimari tasarımı rahatlıkla yaptırarak konteyner yapısının her noktasını aktif olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yaşam konteyner içerisine ekleyebileceğiniz merdiven, portföy gibi ürünler ile deponuzu çift katlı olarak kullanabilir ve daha fazla yer kullanarak malzemelerinizi düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Yaşam konteyner, Türkiye’nin dört bir yanında kullanılabilen bir ürün olmasından dolayı her mevsime hitap eden malzemelerden oluşuyor. Aynı zamanda izolasyon ayarlamaları da uygulanmasından dolayı soğuk, sıcak gibi her türlü hava şartına uygun olarak dizayn ediliyor. Sizlerde yaşam konteyner ile deponuzu daha uygun maliyetlere yaptırmak isterseniz tercih ederek deponuzun kusursuz olmasını sağlayabilirsiniz.

Yaşam Konteyner İle Zamandan Tasarruf Edin

Yeni bir depo inşa etmeye karar verdiğiniz klasik bir deponun yapım ve teslim süreci yaklaşık olarak 1 yıl içinde tamamlanabilmektedir. Ancak konteyner yapılar kısa süre içerisinde hazırlanarak sizlere teslim ediliyor. Yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde yapım aşaması biten konteyner, 2 iş günü içerisinde dilediğiniz her noktaya kurulabiliyor. Yapım ve kurulum aşamasında alanında uzman kişiler birebir görev almasından dolayı kusursuz bir tasarım ortaya çıkıyor. İstediğiniz her boyutlarda sipariş vereceğiniz konteyner için ekstra talep ettiğiniz özel alanlar var ise ekleyebilirsiniz. Özel programlarda çizimleri tamamlanarak üretime geçilen konteyner yapımında tamamen sizlerin istekleri göz önüne alınır. Yaşam konteyner ile hayallerinizde ki depoya artık daha yakınsınız.

Yaşam Konteyner Fiyatları Nelerdir?

Yaşam konteyner fiyatları oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Her bütçe için uyumlu olan fiyat politikasının belirlendiği bu sektörde ihtiyaçlarınızı piyasadan daha uyguna yaptırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Karmod modüler yapılarıyla hayatı kolaylaştıran üretimler gerçekleştiriyor. Bakım gerektirmeyen uzun ömürlü yapısıyla satın alanlara kazandırıyor. Ergonomisiyle kullanan herkese konforu yaşatıyor. Karmod konteyner firmaları arasında üretim kalitesi, yapı güvenliği üstünlükleri, kullanım ergonomisiyle en doğru tercih.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler