Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K2003 Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 23 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner Firmaları

Konteyner yapılarının sıklıkla kullanılabilmesi ve çok amaçlı kullanımı nedeni ile her sektöre hitap etmesi açısından kurum ve kuruluşların ilk tercihidir. Özellikle depo alanlarında kullanılan konteyner, düzenli yapısı ile depolarınızın daha düzenli olmasına olanak sağlıyor. Yapımında kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşması ile birlikte uzun yıllar kullanabilme imkanınız bulunuyor. Hem şık hem de istediğiniz şekilde tasarlayabileceğiniz konteyner, günden güne gelişen modelleri ile her ihtiyacınıza cevap veriyor. İster büyük boyutlara sahip olan, isterseniz de orta boyutlarda bir konteyner tercih edebilirsiniz.

Konteyner, Türkiye’nin her bir noktasında kullanılan bir ürün olması ve inşaat malzemelerinde oluşan fiyat artışları farklı sektörlerin büyümesine neden oldu. Bu sektörler arasında adından söz ettirmeyi başaran ve öne çıkan konteyner firmaları kusursuz yapıları ile kurumların gözdesi konumunda yer alıyor. Konteyner yapıların yapım süreci, teslimat aşaması ve kullanımları klasik yapılardan oldukça farklıdır. Örnek olarak gösterilecek olur ise klasik yapıların tamamlanması yaklaşık 1 yıl kadar sürebilmektedir. Ancak konteyner firmaları teslimat sürecini en hızlı şekilde ayarlayarak yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde teslim ediyor. Hazır olarak teslim edilen konteyner için sizler için ekstra maliyet oluşturacak herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda klasik yapılarda değiştirmek ya da eklemek istediğiniz alanlar proje kapsamında yer almadığı için yapılmaz. Konteyner yapımında proje aşaması sizler ile birlikte hazırlanmasından dolayı talep ettiğiniz her şey yapıya eklenir. Sizler de kaliteli bir konteyner için konteyner firmaları içinde en büyük Türk konteyner şirketi tercih ederek yaptırabilirsiniz. Konteyner firmaları arasında en büyük Türk konteyner şirketi olan Karmod aylık 1000 adet üreterek ve 130 ülkeye ihracat yaparak ülkemizin gururu olmuştur.

Konteyner Özel Üretim Tesislerinde Özenle Hazırlanıyor     

Konteyner yapım süreci son teknoloji ürünler ile özel fabrikalarda hazırlanır. Teknolojinin yaratmış olduğu profesyonellik ile alanında uzman kişiler aracılığı ile özenle hazırlanıyor. Proje çizimi ve hazırlanması için kullanılan özel programlar yapının her detayının belirlenmesine yardımcı oluyor. Böylelikle konteyner modelinin son halini önden görebilme imkanınız bulunuyor. Bu aşama müdahale etmek istediğiniz her alana müdahale ederek değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Konteyner firmaları, müşterilerine sunmuş olduğu avantajlar ve yenilikler ile sizlere hizmet veriyor. Sizler de bu hizmetlerden payınızı alarak ihtiyacınıza uygun bir yapı inşa etmek isterseniz sipariş verebilirsiniz.

Konteyner Her Alana Kuruluyor

Türkiye’nin her noktasında kullanılan bir ürün olmasından dolayı her il ve ilçeye göre dizayn edilebiliyor. Düz bir zemine inşa edilmesinden dolayı kısa sürede hazırlanıyor. Zamandan ve ekonomik yönden tasarruf etmenizi sağlayan bu yapılara sizler de sahip olabilir ve dilediğiniz alanlara yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler