Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Konteyner 300 x 500

  • Yükseklik 2.75 m
  • Derinlik 3 m
  • Genişlik 5 m
Şu anda 85 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Metropol Modern Konteyner

Konteyner sektörü günden güne sıklıkla kullanılan bir yapı haline geliyor. Her kurum ve kuruluşların ilk tercihi olan konteyner, bireysel kişiler içinde büyük bir avantaj sağlıyor. Kullanıcılara sunmuş olduğu avantajlar nedeni ile her geçen gün büyüyen bir sektör olan konteyner yapıları, farklı modeller ile de kullanıcılar ile buluşuyor. Özellikleri yapıların iç ve dış dizaynına önem veren kurum ve kuruluşlar ihtiyaçlarına yönelik olarak hem modern hem de kusursuz bir tasarım talep ediyor. Metropol modern konteyner tam olarak istek ve arzunuza uygun şehrin yapısı ile uyum içerisinde olan zengin model seçenekleri ile sizlere sunuluyor.

Metal karkas malzemesi ile üretilen konteyner, istediğiniz her türlü kaplama ürününe uyum sağlayabiliyor. Dilerseniz yapınızın üzerini kaplayabilir ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Estetik yapıları ile bulunduğu ortama ayrı bir hava katan metropol modern konteyner her noktaya kurulum yapılabilen özelliği ile de 7’den 70’e herkese hitap ediyor. Çok amaçlı kullanımları neticesinde her sektörün ihtiyacına cevap veren modern konteyner seçenekleri arasından kendi tarzınız ile uyumlu olan modelleri seçerek yaptırabilirsiniz.

Metropol Konteyner Modellerinde Ahşap Kaplamalar Revaçta

Metropol modern konteyner yapıları arasında en çok tercih edilen modeller arasında ahşap kaplamaya sahip olan modeller ilk sırada yer alıyor. Kusursuz görünümleri ve şık duruşları ile kurum, kuruluş ve bireysel kişilerin tercihi olan ahşap kaplama konteyner dışında dilerseniz taşonit kaplama, alüminyum kompozit kaplama gibi seçenekleri de değerlendirerek tarzınıza uygun yaptırabilirsiniz. Taşonit kaplamalar görünüm olarak mermer görünümündedir. Hem bakımı kolay hem de farklı renk seçenekleri bulunan bu kaplama çeşidini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Metropol modern konteyner iç dizaynı da kullanıcıların her ihtiyacına cevap veren nitelikte üretiliyor. Konteyner içerisinde direk, kiriş ve benzeri alanlar bulunmamasından dolayı istediğiniz her tasarımı yaptırabilme imkanınız bulunuyor. Özellikle ofis olarak kullanım için kurumsal şirketler tarafından tercih edilen bu yapılarda her alanlarda ekstra dolaplar bulunuyor. Böylelikle düzenli bir görünüm elde etmenizi sağlayan bu detaylar ile ofisinizin hep şık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Modern Konteyner Ev Fiyatları - Metropol Konteyner Uygun Fiyatlar ile Satışta

Metropol modern konteyner fiyatları oldukça uygun fiyatlara kullanıcılar ile buluşuyor. Herkesin bütçesine uyumlu olarak belirlenen konteyner fiyat politikası, istenilen her boyutta tasarlanabilmesinden dolayı belirlenen fiyatlardan daha uyguna yaptırabilirsiniz. Metropol modern konteyner istenilen her noktaya inşa edilen bir yapıdır. Modern konteyner evler dış ve iç mimari konusunda da gayet estetik tasarımlara sahiptir. Bu konteyner ev fiyatları ekonomik olarak da çok caziptir. Bu nedenle herhangi bir soru işareti kalmadan uzun yıllar rahatlıkla bu yapıları kullanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler