Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Nijerya Deniz Kuvvetleri Ofis Binası

Kullanım Amacı Donanma Hizmet Binası
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 1 Blok İki Katlı (12 Ünite 3x7 Konteyner)
Toplam Metraj 252 m2 (42 Kişi)
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Nijerya
Tamamlanma Zamanı 60 Gün
Şu anda 95 misafir bu projeyi inceliyor

Yeni Nesil Konteyner Askeri ofis yapı tercihi oldu

Karmod Nijerya genelinde askeri tesis yapıları projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Askeri tesis binası alanında son gerçekleştirilen proje Nijerya Deniz Kuvvetleri Komutanlığı kullanımı için hazırlandı. Karmod Nijerya ofisinin tasarlayıp yürüttüğü proje kapsamında ülkenin önde gelen liman şehri Lagos’ta askeri yönetim ofis binası inşa edildi. Karmod yeni nesil konteyner yapı modeliyle inşa edilen bina Nijerya Deniz Kuvvetleri’nin Victoria Island yerleşkesinde kurulum yapıldı.

Yeni nesil konteynerle en hızlı kurulum

Tamamen cıvata somunlu sistemle üretilen Karmod yeni nesil konteyner hızlı kurulumuyla öne çıkıyor. Yine tamamen geçmeli sisteme sahip sandviç panel uygulamaları kurulumu benzersiz oranda hızlandırıyor. Geleneksel kaynak uygulamasının tümüyle geride bırakıldığı yenilikçi sistemiyle Karmod konteyner ferah mekanların hazırlanmasını kolaylaştırıyor. Bu nedenledir ki proje kapsamında hazırlanan askeri tesis yapısı 60 gün gibi kısa zamanda tamamlanabildi. Projenin iki katlı ve 252 m2 büyüklüğe sahip olduğunu göz önünde bulundurursak bu metrajdaki bir yapıyı klasik betonarme tarzı sistemlerle bu kadar kısa zamanda inşa etmek mümkün olmamaktadır.

Cıvatalı sistemin verdiği bir diğer önemli avantaj ise Türkiye gibi denizaşırı bir ülkede üretilen yapıyı Nijerya’ya kolayca nakliye imkanı kazandırmaktadır. Karmod yeni nesil tam demonte cıvatalı sistemle deniz konteynerine sığabilme sınırlamasındaki 230x595 ünite ölçüsü de aşılmış durumda. Standart 14 m2 bağlayıcı ünite zorunluluğu ortadan kaldırılarak yeni nesil konteynerle 21, 27 hatta 36 m2 boyutlarına yükseltilmiştir.

Yeni nesil farklı kaplama uygulamaları için mükemmel seçim

Yapı içerisinde içten ve dıştan farklı kaplama uygulamalarına imkan veren özelliğiyle Karmod yeni nesil konteyner mükemmel seçimi oluşturur. Ofis binaları standart üretimli sandviç panel sistemle beraber cam ve alüminyum cephe uygulamaları veya ahşap kaplama gibi farklı mimari uygulamaları kolaylaştırmaktadır. Özel boyalı metal şaseler farklı cephe uygulamalarını oldukça kolaylaştırır. Bu nedenle mimari tasarımda iddialı projeler için Karmod yeni nesil en iyi çözümlerden birini oluşuturur.

Uzun ömürlü ve güvenli sistem yeni nesil konteynerde

Yeni nesil konteynerin ana taşıyıcı alt ve üst şaseleri uzun ömür dayanımına sahip özel çelik metal kullanımıyla üretilir. Üretim modern hatlarda gerçekleştirildiğinden kesim ve büküm gibi uygulamalar teknolojik makinelerin kullanımıyla yapılır. Metaller cıvata somunlu ve geçmeli sistemle birleşim yapıldığından kaynak gibi güvensiz uygulamalar geride bırakılmıştır. Bu nedenle Karmod yeni nesil konteynerin yapı güvenliği en iyi düzeye sahiptir. Şase taşıyıcı metal malzemelerin tamamı özel boya sistemiyle boyandığından uzun yıllar ilk günkü canlılığını muhafaza eder. Karmod yeni nesil konteyner modeliyle inşa edilen katlı binalar uzun yıllar güvenle kullanılır. 

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz