Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Eko Konteyner

Şu anda 79 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Eko Konteyner

Uzmanlığı ve yenilikleriyle sektörünün takip edilen lider markası Karmod beklentilere özel Eko Konteyner modelini geliştirdi. Eko Konteyner modelinin geliştirilmesinde müşteri deneyim ve beklentilerinden ilham alındı. Eko Konteynerle; en iye kalitede ve en iyi kullanım ergonomisindeki uzun ömürlü yapıyı en cazip konteyner fiyatıyla müşterilerle buluşturmak amaçlandı. Karmod’un 1986 yılından bugüne sektör tecrübesi ve binlerce müşterisinden aldığı geri dönüşler Eko Konteyner modeline yansıtıldı. Beklentilerin bilinciyle tasarlanıp üretilen Eko Konteyner tercihleri değiştirmeye en büyük aday.

Klasik konteyner modelindeki tek bir ebatla yetinilmeyerek Eko Konteyner modeliyle dört farklı ölçüde yapı alternatif sunuldu. Ölçüler 230x220 ile 240x600 aralığında şekillendi. Ayrıca Eko Konteynerle geniş yelpazedeki kullanım yerlerine hazır yapı çözümü getirildi. Ofis ve güvenlik yapıları, minimal yaşama özel en ekonomik konut Eko Konteynerin en çok ilgi göreceği kullanım yerleri arasında öne çıkıyor.

En Uygun Fiyat Eko Konteynerde

Kalite ve uzun ömür beklentisinin en iyi şekilde korunduğu Eko Konteyner en uygun fiyat beklentisinin tam karşılığı. Kısıtlı bütçelerle en uygun fiyata konteyner almak isteyenlerin ilk tercih ettiği model. Eko Konteyner modelinin duvarlarında sandviç panel sistemi kullanılıyor. 40 mm kalınlığındaki duvar sandviç panelleri arasına yüksek yoğunlukta EPS malzeme kullanımıyla hazırlanıyor. Pencere sistemi özel alüminyum olup camlar otomotivlerde olduğu gibi temperli güvenli sisteme sahip. Çatı sisteminde yalıtım yapıya özel döşenen cam yünü malzemelerle sağlanıyor. Yalıtım malzemesi alt ve üstte özel saclarla kapatılıyor.

En Geniş İç Mekan Eko Konteynerde

Özel kalınlıkta yüksek mukavemetli köşe profilleri ve çok az yer kaplayan sandviç panelleriyle Eko Konteyner iç mekanda en geniş yaşam alanı hazırlıyor. Zarif üretim iç ortama en iyi kullanım ergonomisi olarak yansıyor. En küçük ölçüdeki Eko Konteynerde bile en ferah iç ortam sizi bekliyor.

Kullanıma Hazır Konseptiyle Eko Konteyner

Eko Konteynerle 5 m2’den 15 m2’yi bulan ölçülerde kullanıma hazır yaşam alanları sunuluyor. Duvardan çatıya, pencerelerden dış ve iç kapılara, elektrikten su tesisatına her şeyiyle hazır üretimli. Modern tesislerde yeni nesil teknolojilerle sipariş sonrası günler içerisinde üretiliyor dilediğiniz yere kolayca sevk ediliyor. Üstelik araçtan indirilmesi çok pratik. Eko Konteynere özel uygulanmış forklift cebi kullanılarak kolayca indirilebilir. Veya yapı üzerindeki özel mapalar yardımıyla vinçle indirme gerçekleştirilebilir. Yerine konulur konulmaz kullanıma hazır hale gelir.

Elektrik tesisatı Eko Konteyner ölçüsüne özel projelendirilmiş olup uygulama sıkı kalite kontrol denetimi altında bant sisteminde yapılmaktadır. Uzmanlıkla hazırlanan elektrik projesinde yapının aynı anda çekebileceği maksimum enerji hesaplanmıştır. Bu nedenle Eko Konteyner tam yangın güvenliğine sahiptir. Prizler, anahtarlar ve aydınlatma armatürleri kullanıma hazır şekilde en iyi kalitede üretimler tercih edilerek montajlanmıştır. Eko Konteyner elektrik sistemi ana giriş kapısı üzerinde yer alan sigorta kutusunda toplanmıştır. Yapıya elektrik verilmesi yapı arkasındaki özel buatın merkezi şebekeye bağlanması kadar kolaylaştırılmıştır.

Elektrikte olduğu gibi konteynerin sıhhi ve atık su tesisatlı modellerindeki projeler uzmanlarca yapıya özel projelendirilmiştir. Sıhhi ve atık su tesisatları yine modern fabrika üretiminin bant sisteminde kontrol süreçleriyle kusursuz uygulanmaktadır. Üretim esnasında WC veya duş üniteleri, batarya ve musluklar, lavabolar, ayna ve sabunluk gibi aksesuarlar kullanıma hazır şekilde montajlanmaktadır. Temiz su çıkışı yapı arkasına verilmiş olup kullanılacağı yerdeki merkezi şebekeye kolayca bağlanabilmektedir. Aynı şekilde atık su tesisatı gider borusu yapı arkasına kolay şebeke bağlantısı için çıkartılmıştır.

Zengin Ölçü Alternatifleri Eko Konteynerde

Ofisten güvenlik yapılarına, satış büfelerinden konut tercihlerine hazır konsept yapıların sunulduğu Eko Konteyner dört farklı ölçüde üretiliyor. Aynı ölçüdeki yapılarda iç planda müşteri tercihlerine özel bölme ve kombinasyonlar hazırlanabiliyor. Eko Konteyner ölçüleri arasında 240x600, 240x500, 240x400, 230x220 cm ebatlar yer almaktadır. Özelleştirilmiş ölçü seçenekleri için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekonomik Ev Modelleri Eko Konteynerde

Güvenlik yapıları ile beraber ofis amaçlı kullanımlarındaki tercihler Eko Konteyner modeliyle konuta da yönelecek. Doğaya yakın alanlarda minimal yaşam arzusunu Eko Konteyner Evlerle gerçekleştirmek çok kolay. 1+1 planda iki oda ve içerisinde WC ve duş kabinin bulunduğu hazır konsept en pratik ve güvenli ev Eko Konteyner. Hayalini kurduğunuz minimal yaşam evinize sevdiklerinizle birlikte aynı gün dilediğiniz yerde sahip olun. Gerçek özgürlüğün tadını çıkarın.

En Çok İncelenenler