Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K2002 Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2.64 m
  • Genişlik 2.99 m
  • Derinlik 6.94 m
  • Toplam m² 20.75 m²
Şu anda 36 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Konteyner

Adından her geçen gün sıklıkla bahsedilen prefabrik sektörü, günden güne büyüyor. Bu büyüme neticesi ile herkesin ihtiyacını karşılayabileceği birçok modeli bulunan prefabrikler şık tasarımları ile de her alana uyum sağlayabiliyor. Aynı zamanda kişi ve kurumlar için sunmuş olduğu avantajlar neden ile yapı sektöründe bir numara haline gelen prefabrikler konteyner yapıları ile de merak uyandırıyor. Konteyner, her alanda kullanılabilen bir üründür. Çok fazla tercih edilmesi fiyatlarının artmasına neden olduğu gibi yapım aşamasında kullanılan malzemelerin fiyatları da aynı oranda değişim gösteriyor. Bu artışlar nedeni ile kurum ve kuruluşlar daha uygun fiyatlara sahip olan prefabrik konteyner tercih ediyor. Prefabrik konteyner, istenilen her boyutta inşa edilebilen özelliği ile ihtiyaçlarınızın giderilmesine olanak sağlıyor. Sizler, ister büyük ve geniş, isterseniz de orta boyutlara sahip olan prefabrik konteyner yapılarını tercih edebilirsiniz. Sunmuş olduğu bu avantaj sayesinde sizlerin tercih etmiş olduğu metrekareye göre fiyat belirlenerek daha uygun fiyatlara konteyner sahibi olabilmenize imkan tanıyor.

Prefabrik konteyner yapılarında bilinmesi gereken en önemli özelliklerden bir tanesi teslimat aşamasıdır. Prefabrik yaptırmaya karar veren kişiler için önem arz eden teslimatlar prefabrik sektörü ile hız kazanmıştır. Yaklaşık olarak  10 iş günü içerisinde yapımı tamamlanarak teslim edilen prefabrik konteyner zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Sizlerde kaliteli malzemeler aracılığı ile üretilen, hızla teslim edilen ve uzun yıllar kullanıma dayanıklı olan prefabrik konteyner tercih ederek kullanabilirsiniz.

Prefabrik Konteyner Modelleri Nelerdir?

Prefabrik konteyner modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında tek katlı olan modeller revaçtadır. Kullanışlı yapısı sayesinde her alanı aktif olarak kullanabileceğiniz bu prefabrik konteyner yapılar düzenli bir alan oluşturmanıza yardımcı oluyor. Sizler kendi ihtiyacınıza uygun olan prefabrik konteyner seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Prefabrik konteyer yapılarının yapım aşaması özel üretim tesislerinde tamamlanarak kurulum yapılacak olan alanlara yönlendiriliyor. Ekstra herhangi bir işlem ile uğraşmanıza gerek kalmadan hazır olarak teslim edilen konteynerların iç dizaynı prefabrik konteyner fiyatının içerisine dahildir. Böylelikle yapım aşamasında bütçenizi aşacak ekstra herhangi bir maliyet ile karşılaşmadan prefabrik konteyner sahibi olabilirsiniz.

Prefabrik Konteyner Fiyatları Nelerdir?

Prefabrik konteyner fiyatları sektörün en uygun fiyatına sahiptir. Bu nedenle herkesin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabileceği fiyat politikası ile avantaj sağlayan bu yapıları her noktaya yaptırabilirsiniz. Yapım aşamasında değiştirmek istediğiniz noktaları değiştirerek kendi isteğinize göre bir prefabrik konteyner yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler