Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KW6 230X500 WC - Duş Konteyner

  • Yükseklik 26.40 m
  • Derinlik 23 m
  • Genişlik 5 m
Şu anda 21 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Mobil Konteyner Tuvalet

Mobil konteyner tuvalet kurum ve kuruşlara sağlamış olduğu pratik çözümleri ile oldukça şık ve tasarım harikası yapılar oluşturuyor. Klasik betonarme inşaat süreçlerinin maliyetleri bir yana zaman ve iş yükü bakımından da uzun uğraşlar gerektiriyor. Tüm işlemler ve detaylar ile tek tek ilgilenmeniz gereken tuvalet yapılarında ekstra maliyetlerde oluşabiliyor. Bu nedenle özellikle kurum ve kuruluşlarda bütçe açıkları meydana gelebiliyor. Mobil konteyner tuvalet kurum ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda talep edilen her modeli özenle hazırlayarak teslimat için hazır hale getiriyor. Aynı zamanda özel fabrikalarda hazırlanan mobil konteyner tuvalet donanımlı nakliye araçları ile de kurulum yapılacak olan alanlara gönderiliyor.

Mobil konteyner tuvalet yapım ve teslim aşaması yaklaşık olarak 10 iş gününe tekabül edebiliyor. Tercih etmiş olduğunuz yapı modeline göre teslimat süreçleri değişkenlik gösterse de en az 15 iş günü içerisinde yapı hazır hale getiriliyor. Bu aşamalarda sizlere herhangi bir ekstra maliyet çıkarılmıyor. Aynı zamanda tüm kurulum süreçleri de satın almış olduğunuz mobil konteyner tuvalet fiyat teklifine dahildir. Yapı içerisinde su tesisatı, elektrik tesisatı, boya ve yer döşemesi gibi detaylarda hazır hale getiriliyor. Düz bir zemin üzerine kolaylıkla inşa edilebilen bu yapılar Türkiye’nin her bir noktasında kullanılabiliyor. Tamamen sizlerin ihtiyacına göre belirlenen ölçüleri ile sizler de mobil konteyner tuvalet yaptırabilirsiniz.

Mobil Konteyner Tuvalet - Mobil Wc Duş Konteyneri Avantajlarını Yakalayın

Mobil konteyner tuvaletlerin kişilere sunmuş olduğu birçok avantajlar söz konusudur. Bu avantajlardan faydalanmak isteyen kullanıcılar farklı sektörler yerine konteyner yapıları tercih ediyor. Fiyat bakımından değerlendirildiğinde oldukça uygun fiyatlara hazırlanan bu yapılar son dönemlerde en çok tercih edilen yapılar arasında yerini alıyor. İnşaat malzemelerinde meydana gelen artışlar sebebi ile ihtiyaçlarını farklı sektörlerden yana yapan kurum ve kuruluşlar mobil konteyner tuvalet ile ihtiyaçlarını gideriyor. Sizler de ihtiyaçlarınıza uygun olan mobil konteyner seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilir ya da özel olarak programlarda hazırlanabilen bu yapıları tamamen kendi isteğinize göre inşa edebilirsiniz.

Her Detayı Kusursuz Olan Mobil Konteyner Tuvalet Modelleri

Günden güne tercih edilme oranı artış gösteren konteyner yapılar, farklı model seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Herkesin kendi tarzını bulabileceği mobil konteyner tuvalet modellerinde ahşap detayların hakim olduğu modeller revaçtadır. Dış hava koşullarına dayanıklı  mobil tuvalet duş konteynerlerimiz yenilikçi uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli mobil WC duş konteyner üniteleri sunuyoruz. Sizler, ister farklı renklerde dış kaplama yapabileceğiniz mobil konteyner seçeneklerini, isterseniz de çeşitli detaylar ile ön plana çıkan bu yapılar arasından modern bir yapı oluşturabilirsiniz.

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler