Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KW6 230X500 WC - Duş Konteyner

  • Yükseklik 26.40 m
  • Derinlik 23 m
  • Genişlik 5 m
Şu anda 93 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Mobil Konteyner Tuvalet

Mobil konteyner tuvalet kurum ve kuruşlara sağlamış olduğu pratik çözümleri ile oldukça şık ve tasarım harikası yapılar oluşturuyor. Klasik betonarme inşaat süreçlerinin maliyetleri bir yana zaman ve iş yükü bakımından da uzun uğraşlar gerektiriyor. Tüm işlemler ve detaylar ile tek tek ilgilenmeniz gereken tuvalet yapılarında ekstra maliyetlerde oluşabiliyor. Bu nedenle özellikle kurum ve kuruluşlarda bütçe açıkları meydana gelebiliyor. Mobil konteyner tuvalet kurum ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda talep edilen her modeli özenle hazırlayarak teslimat için hazır hale getiriyor. Aynı zamanda özel fabrikalarda hazırlanan mobil konteyner tuvalet donanımlı nakliye araçları ile de kurulum yapılacak olan alanlara gönderiliyor.

Mobil konteyner tuvalet yapım ve teslim aşaması yaklaşık olarak 10 iş gününe tekabül edebiliyor. Tercih etmiş olduğunuz yapı modeline göre teslimat süreçleri değişkenlik gösterse de en az 15 iş günü içerisinde yapı hazır hale getiriliyor. Bu aşamalarda sizlere herhangi bir ekstra maliyet çıkarılmıyor. Aynı zamanda tüm kurulum süreçleri de satın almış olduğunuz mobil konteyner tuvalet fiyat teklifine dahildir. Yapı içerisinde su tesisatı, elektrik tesisatı, boya ve yer döşemesi gibi detaylarda hazır hale getiriliyor. Düz bir zemin üzerine kolaylıkla inşa edilebilen bu yapılar Türkiye’nin her bir noktasında kullanılabiliyor. Tamamen sizlerin ihtiyacına göre belirlenen ölçüleri ile sizler de mobil konteyner tuvalet yaptırabilirsiniz.

Mobil Konteyner Tuvalet - Mobil Wc Duş Konteyneri Avantajlarını Yakalayın

Mobil konteyner tuvaletlerin kişilere sunmuş olduğu birçok avantajlar söz konusudur. Bu avantajlardan faydalanmak isteyen kullanıcılar farklı sektörler yerine konteyner yapıları tercih ediyor. Fiyat bakımından değerlendirildiğinde oldukça uygun fiyatlara hazırlanan bu yapılar son dönemlerde en çok tercih edilen yapılar arasında yerini alıyor. İnşaat malzemelerinde meydana gelen artışlar sebebi ile ihtiyaçlarını farklı sektörlerden yana yapan kurum ve kuruluşlar mobil konteyner tuvalet ile ihtiyaçlarını gideriyor. Sizler de ihtiyaçlarınıza uygun olan mobil konteyner seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilir ya da özel olarak programlarda hazırlanabilen bu yapıları tamamen kendi isteğinize göre inşa edebilirsiniz.

Her Detayı Kusursuz Olan Mobil Konteyner Tuvalet Modelleri

Günden güne tercih edilme oranı artış gösteren konteyner yapılar, farklı model seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Herkesin kendi tarzını bulabileceği mobil konteyner tuvalet modellerinde ahşap detayların hakim olduğu modeller revaçtadır. Dış hava koşullarına dayanıklı  mobil tuvalet duş konteynerlerimiz yenilikçi uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli mobil WC duş konteyner üniteleri sunuyoruz. Sizler, ister farklı renklerde dış kaplama yapabileceğiniz mobil konteyner seçeneklerini, isterseniz de çeşitli detaylar ile ön plana çıkan bu yapılar arasından modern bir yapı oluşturabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler