Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K1003 Konteyner Ofis - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 47 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

İnşaat sektöründe yaşanan yüksek maliyet ofis kiralama ve ofis satın alma işlemlerinde de ciddi bir bütçe açığına neden oluyor. Aynı zamanda büyükşehirlerde yaşanan göç artışları kiralarında yükselmesine neden oldu. Bunlara ek olarak ulaşım olanaklarının yakınlığının, ofisin merkezi lokasyonda yer alması ofislerin fiyatlarının artış göstermesine de büyük oranda etki ediyor. Fiyatların bu denli artış göstermesi nedeni ile daha farklı alternatiflere yönelen firma sahipleri konteyner ofis seçeneklerini tercih ediyor. Konteyner ofis için belirlenen maliyetler, klasik yapılar ile kıyaslandığında %80 oranında fark ortaya çıkarıyor. Konteyner ofisler bu denli uygun olması nedeni ile Türkiye’nin dört bir yanında tercih ediliyor. Hem uygun, hem kaliteli, hem de hayal ettiğiniz ofis tasarımına sahip olabilmek için konteyner ofis sizler için uygundur. İstenilen boyutlarda tasarlanabilmesinden dolayı ihtiyacınız kadar tercih edebilirsiniz. Örnek olarak gösterilecek olur ise; Bir konteyner içerisinde iki kişinin yer alabileceği boyutta bir ofis inşa etmek isterseniz metrekare olarak 60 metrekare büyüklüğe sahip bir konteyner ofis tercih edebilirsiniz.

Konteyner Ofislere Kısa Sürede Sahip Olun

Ofis konteyner tercih eden kişi ve kurumların sahip olduğu avantajlardan en önemlisi kısa süre içerisinde ofisin hazırlanarak teslim edilebilmesidir. Konteyner ofisler yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde hazırlanır ve kurulum yapılacak olan alanlara teslim edilir. Teslim edildikten sonra 2 iş gününde boya, yer döşemesi, tesisat ve benzeri ayarlamalar yapılarak hazır hale getirilir. Bu süreçte ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Özel üretim tesislerinde alanında uzman kişiler aracılığı ile hazırlanan bu ofisler her detayı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İnşaat malzemelerinde süregelen artışlar ofis yapımlarının sekteye uğramasına neden oldu. Aynı zamanda ofislerin daha uyguna yapılabilmesi için fiyat bakımından daha düşük fiyatlı malzemelerin kullanılması ofislerin kalitesiz ve güvensiz olarak inşa edilmesini sağlıyor. Konteyner sektöründe kullanılan malzemeler standart olmasından dolayı her biri 1.kalite malzemelerden inşa ediliyor. Çelik konstrüksiyon malzemeler ofisin daha dayanıklı olmasına imkan tanıdığı gibi uzun yıllar konforlu kullanım sağlıyor. Sizlerde sizlere sunulan bu avantajlardan yararlanmak isterseniz konteyner ofis tercih edebilirsiniz.

Konteyner Ofisler Mimari Tasarımları İle Merak Uyandırıyor

Sahip olduğu özellikleri ve kaliteli görünümleri sayesinde herkesin gönlüne taht kurmayı başaran lüks konteyner ofisler her zevke hitap ediyor. Kullanım oranlarının yoğunlaşması nedeni ile farklı model seçenekleri ile de gündem olan lüks konteyner ofisler eşsiz tasarımları ile sizleri bekliyor. Sizlerde hayallerinizde ki ofisi inşa etmek için yüksek maliyetler harcamak yerine uygun fiyatlı konteyner ofis ile dilediğinizi inşa edebilirsiniz.

Ergonomik kullanımda konforlu bir hazır ofis yapısına sahip olmak için yeni nesil teknoloji ile üretim gerçekleştiren konteyner markası Karmod yapıları güvenle tercih edebilirsiniz. Deprem güvenliği, projeli elektrik ve su tesisat uygulamaları, yüksek yalıtım performansı Karmod modüler yapılarında.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler