Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K3003 Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 42 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner Cafe

Kendilerine ait bir iş ile hayatına devam etmek isteyen kişilerin ilk kurmak istediği iş sektörleri arasında cafeler yerini alıyor. Cafeler, il ve ilçelerde birden farklı konsept ile kişilere hizmet veriyor. Tüketim sektörünün gelişme göstermesi, sosyal medya araçlarının etkileri nedeni ile ilgili çekici alanları tercih eden kişiler için farklı modellerde cafe açılışları yapılıyor. Sizler de ufak çaplı bir cafe açarak işletmeciliğini yapmak isterseniz yüksek maliyet içeren yapılara değil konteyner cafe tercih edebilirsiniz. İşletme kiralarında yaşanan artışlar bu sektörün ciddi oranda etkilenmesine neden oluyor. Fiyatların bu denli artması işletmecilik yaparak geçimini sağlamak isteyen kişiler bu işlerini erteliyor. Aynı zamanda özellikle kalabalık şehirlerde ulaşım olanaklarının ve merkezi lokasyonlarda yer alan noktalarda kira fiyatları iki katı oranlarda artış gösteriyor. Artışların uzun yönlü devam etmesi konteyner sektörünün ön plana çıkmasına neden oldu. Her geçen gün kullanım oranlarının artması ve her yapıya uygun dizayn edilebilme özelliği sayesinde hayal ettiğiniz cafe modeline kısa sürede kavuşabilirsiniz. Türkiye’de bir ilk yeni nesil konteyner cafe, restaurant, kahve dükkanı pop-up satış mağazası veya büfe gibi ticari mekan için özel tasarım şık konteynerler sizleri bekliyor.

Konteyner cafe modelleri fiyatları ile satılık olarak pratik çözümler sunan ve 10 iş günü süresinde sizlere teslim edilen bir yapıdır. Cafenin her bir bölümü tamamen sizlere hitaben yapılmasından dolayı her nokta sizlerin istediği modele göre ayarlanır. Hazırlanan konteyner cafenin planı sizler ile paylaşılarak gerekli onaylar alındıktan sonra cafe yapımına başlanır. Sizler de hayallerinizi ertelemeden istediğiniz işletmeyi konteyner yapıları ile kurabilirsiniz.

Konteyner tercihinde kaynaksız üretim sistemi oldukça önemli. Tamamen cıvatalı sandviç panelli yüksek kalitede üretim gerçekleştiren konteyner markası Karmod. Yüksek galvaniz kaplı özel çelik metaller kullanımıyla üretilen Karmod üretimleri otomotiv sektöründe kullanılan boya sistemiyle boyanır. Kaynak kullanılmadığından yapı güvenliği risklerinden arındırılmıştır.

Zengin Model Çeşitleri ile Konteyner Cafeler Her Alanda

Konteyner, her sektöre hitap eden yönü ile dikkat çekici modellere sahiptir. Her zevke hitap eden ve beğeninize sunulan konteyner cafe modelleri arasından ister hazır olanları tercih edebilir, isterseniz de tamamen yeni bir model inşa edebilirsiniz. Konteyner cafe modelleri minimalist yaşam tarzını benimseyen insanlar için uygundur. Büyük boyutlu bir cafe yerine hem kullanışlı hem de daha küçük boyutlarda yer alan bir cafe konteyner ile artık daha kolay. Tamamen camekanlı olan ve kahverengi tonlarının hakim olduğu eskitme tarzı olan modeller revaçta olan modellerdir. Sizler de kendinize bir cafe konsepti belirleyerek uygun fiyatlı yaptırabilirsiniz.

Konteyner Cafe Fiyatları Ne Kadar?

Konteyner cafe yapımında kullanılan malzemeler, konteyner büyüklüğü ve diğer nedenler cafenin fiyat politikasını etkileyen en önemli unsurdur. Ancak piyasada yer alan diğer klasik sektörlere göre oldukça uygun fiyatlarda satışa sunulan konteyner cafeler, şık ve birbirinden tasarım modelleri ile her alana kolaylıkla uyum sağlıyor. Hazır olarak sizlere teslim edilen konteyner cafe için herhangi bir ekstra maliyet harcamanıza da gerek kalmıyor.

 

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler