Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K3003 Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 96 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner Cafe

Kendilerine ait bir iş ile hayatına devam etmek isteyen kişilerin ilk kurmak istediği iş sektörleri arasında cafeler yerini alıyor. Cafeler, il ve ilçelerde birden farklı konsept ile kişilere hizmet veriyor. Tüketim sektörünün gelişme göstermesi, sosyal medya araçlarının etkileri nedeni ile ilgili çekici alanları tercih eden kişiler için farklı modellerde cafe açılışları yapılıyor. Sizler de ufak çaplı bir cafe açarak işletmeciliğini yapmak isterseniz yüksek maliyet içeren yapılara değil konteyner cafe tercih edebilirsiniz. İşletme kiralarında yaşanan artışlar bu sektörün ciddi oranda etkilenmesine neden oluyor. Fiyatların bu denli artması işletmecilik yaparak geçimini sağlamak isteyen kişiler bu işlerini erteliyor. Aynı zamanda özellikle kalabalık şehirlerde ulaşım olanaklarının ve merkezi lokasyonlarda yer alan noktalarda kira fiyatları iki katı oranlarda artış gösteriyor. Artışların uzun yönlü devam etmesi konteyner sektörünün ön plana çıkmasına neden oldu. Her geçen gün kullanım oranlarının artması ve her yapıya uygun dizayn edilebilme özelliği sayesinde hayal ettiğiniz cafe modeline kısa sürede kavuşabilirsiniz. Türkiye’de bir ilk yeni nesil konteyner cafe, restaurant, kahve dükkanı pop-up satış mağazası veya büfe gibi ticari mekan için özel tasarım şık konteynerler sizleri bekliyor.

Konteyner cafe modelleri fiyatları ile satılık olarak pratik çözümler sunan ve 10 iş günü süresinde sizlere teslim edilen bir yapıdır. Cafenin her bir bölümü tamamen sizlere hitaben yapılmasından dolayı her nokta sizlerin istediği modele göre ayarlanır. Hazırlanan konteyner cafenin planı sizler ile paylaşılarak gerekli onaylar alındıktan sonra cafe yapımına başlanır. Sizler de hayallerinizi ertelemeden istediğiniz işletmeyi konteyner yapıları ile kurabilirsiniz.

Konteyner tercihinde kaynaksız üretim sistemi oldukça önemli. Tamamen cıvatalı sandviç panelli yüksek kalitede üretim gerçekleştiren konteyner markası Karmod. Yüksek galvaniz kaplı özel çelik metaller kullanımıyla üretilen Karmod üretimleri otomotiv sektöründe kullanılan boya sistemiyle boyanır. Kaynak kullanılmadığından yapı güvenliği risklerinden arındırılmıştır.

Zengin Model Çeşitleri ile Konteyner Cafeler Her Alanda

Konteyner, her sektöre hitap eden yönü ile dikkat çekici modellere sahiptir. Her zevke hitap eden ve beğeninize sunulan konteyner cafe modelleri arasından ister hazır olanları tercih edebilir, isterseniz de tamamen yeni bir model inşa edebilirsiniz. Konteyner cafe modelleri minimalist yaşam tarzını benimseyen insanlar için uygundur. Büyük boyutlu bir cafe yerine hem kullanışlı hem de daha küçük boyutlarda yer alan bir cafe konteyner ile artık daha kolay. Tamamen camekanlı olan ve kahverengi tonlarının hakim olduğu eskitme tarzı olan modeller revaçta olan modellerdir. Sizler de kendinize bir cafe konsepti belirleyerek uygun fiyatlı yaptırabilirsiniz.

Konteyner Cafe Fiyatları Ne Kadar?

Konteyner cafe yapımında kullanılan malzemeler, konteyner büyüklüğü ve diğer nedenler cafenin fiyat politikasını etkileyen en önemli unsurdur. Ancak piyasada yer alan diğer klasik sektörlere göre oldukça uygun fiyatlarda satışa sunulan konteyner cafeler, şık ve birbirinden tasarım modelleri ile her alana kolaylıkla uyum sağlıyor. Hazır olarak sizlere teslim edilen konteyner cafe için herhangi bir ekstra maliyet harcamanıza da gerek kalmıyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler