Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KW6 230X600 Duş Konteyner

  • Yükseklik 26.4 m
  • Derinlik 23 m
  • Genişlik 60 m
Şu anda 26 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

WC Banyo Konteyner

Günlük ihtiyaçların en önemli işlevlerinden bir tanesi olan banyo ve tuvaletlere her noktada ihtiyaç duyuluyor. Özellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda tuvalet ve banyo gibi alanlara mutlaka yer verilmelidir. Wc banyo konteyner istediğiniz alana dizayn edilebilmesinden dolayı ihtiyaçlarınızın giderilmesine yardımcı olur. Özellikle inşaat alanlarının şantiyelerinde çalışmak zorunda olan personeller farklı il ve ilçelerde işin sonuna kadar kalabilmektedirler. Bu gibi durumlarda personellerin ihtiyacını gidermek için bulunduğu alanlara mutlaka wc ve banyo yaptırılması şarttır. Maliyetleri en aza indirgemek isteyen kurum ve kuruluşlar bu süreçlerin hem hızlı ilerlemesi hem de maliyet bakımından uygun fiyatlara yapılabilmesi için konteyner seçeneklerinden yararlanırlar.

Wc banyo konteyner klasik yapılardan oldukça farklı yapılardır. Kullanımı rahat olmasının dışında portatif bir görünüme sahip olan konteyner, kilitlenebilir dış kapakları ile güvenli bir kullanım sunuyor. Doğal afet alanları, konser alanları, park ve bahçeler, sahil, dinlenme tesisleri gibi alanlarda sıklıkla rastlanılan wc banyo konteyner, farklı model seçenekleri ile kullanıma hazır olarak sizlere teslim ediliyor. Sizler de bu seçenekler arasından tarzınız ile uyumlu olan modelleri belirleyerek yaptırabilirsiniz.

WC Banyo Konteyner Sizlerin İsteğinize Göre Tasarlanıyor

Wc banyo konteyner son dönemlerde en çok tercih edilen yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Bu denli tercih edilmesinden dolayı farklı tasarımları ile ön plana çıkmayı başaran konteyner yapıları ilk dönemlerde plastik yapılar aracılığı ile inşa edilen bir yapıydı. Ancak son dönemlerde hem kaliteli hem de uzun ömürlü kullanım sağlaması açısından çelik konstrüksiyon malzemeler kullanılarak üretimleri yapılıyor. Bu malzemeler dışında sizler wc ve banyonuzu farklı renklerde tercih ederek yaptırabilirsiniz. Wc banyo konteyner malzemelerinde önem arz eden en önemli noktalardan bir tanesi su tesisatıdır. Su tesisatı yapımında en kaliteli malzemeler temin edilerek inşa ediliyor. Tamamı sıfır ürünler aracılığı ile yapılan bu yapılar konforlu kullanımları ile her noktaya uyum sağlıyor. Sizler de wc banyo konteyner seçenekleri arasından istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

WC Banyo Konteyner Fiyatları ve Modelleri

Wc banyo konteyner fiyatları herkesin bütçesine uyumlu olan modeller ile satışa sunuluyor. Konteyner yapılarının fiyatlarını etkileyen en önemli hususlardan bir tanesi wc banyo konteyner modellerinin boyutlarıdır. Tercih etmiş olduğunuz kabin boyutuna göre fiyat belirlenmektedir. Sizler dilerseniz düşük bütçeli bir yapı yaptırmak için küçük metrekareye sahip olan wc banyo konteyner modellerini yaptırabilirsiniz. Wc banyo konteyner yapıları tek kabinli ya da çift kabinli tercih edilebilir. İhtiyacınıza göre bu detayları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Profesyonel wc banyo konteyner üreticisi Karmod. 36 yıllık üretim tecrübesi, uygun fiyatı, farklı model seçenekleriyle ve eşsiz yüksek kalitesiyle teklif alın.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler