Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K 2001 Engelli WC Konteyner

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,3 m
  • Genişlik 3,94 m
Şu anda 18 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Engelli Wc Konteyner

Üretimini yaptığımız bay ve bayan engelli tuvalet Konteyner ünitesi. Tekerlekli araba rampası ve full engelli aksesuarlarıyla yüksek kaliteli en uygun fiyata satışa sunuluyor. Kalite aksesuarları ile yüksek kalite sunan engelli wc konteyner dilediğiniz her noktada kullanıma hazır hale getiriliyor. Özellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu lokasyonlarda ve çeşitli kurum ve kuruluşların içerisinde engelli wc yapılarına ihtiyaç duyulur. Bu yapıları daha uygun bir maliyete sahip olmak için tercih etmeniz gereken en önemli yapılardan bir tanesi engelli wc konteyner yapısıdır. Her bütçeye ve istenilen her modele uyum sağlayan bu yapıları sizler de tercih ederek sipariş verebilirsiniz.

Profesyonel çalışma stili ve plan proje dahilinde oluşturulan bu yapılar sıfır hata ile dizayn edilerek sizlere teslim ediliyor. Yapım ve teslimat şaması ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan hazır olarak teslim alabileceğiniz bu yapılar hem il hem de fiyat bakımından sizlere avantaj sağlıyor. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak için engelli wc konteyner yapılarını tercih edebilirsiniz.

Engelli Wc Konteyner Modelleri

Engelli wc konteyner kullanışlı yapısı ile hemen hemen herkesin tercih ettiği bir yapıdır. Her detayı ile kusursuz bir yapı olan bu engelli wc konteyner  modeli herkesin tarzına hitap eden ve ihtiyacına uygun olarak yapılabilen bir yapıdır. İstenilen her ölçüye göre tasarlanabilme özelliği sayesinde oldukça uygun fiyatlara bu yapıları yaptırabilirsiniz.

Engelli wc konteyner, çelik konstrüksiyon malzemelerden oluşturuluyor. Böylelikle depreme dayanıklı olarak üretilmesi ile birlikte uzun süreli olarak da kullanabilmenize imkan tanıyor. Kurulumları ile farklı yönlerden avantajlar sunan bu yapıları dilediğiniz her noktaya kurulum yaptırabilirsiniz. Model bakımından dış kaplama ve iç tasarımını dilediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Tek üniteli ya da çoklu üniteli olarak engelli wc konteyner seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Engelli Wc Konteyner Fiyatları Nelerdir?

Engelli wc konteyner fiyatları herkesin bütçesine uyumlu olan yapıları ile kullanıcılar ile buluşuyor. Seyyar tuvalet ve banyo fiyatları genişlik ve boyutlara göre belirleniyor. Aynı zamanda tuvalet ve banyo yapımında kullanılan malzemelerde fiyat politikasını etkileyen en önemli etkendir. Sizler ister tek üniteli, isterseniz de çift üniteli engelli wc konteyner seçenekleri arasından ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz.

Engelli wc konteyner yapım ve kurulum aşaması özel üretim tesislerinde tamamlanır. Tüm işlemler bittikten sonra kurulum yapılacak olan alanlara yönlendirilerek sizlerden ekstra herhangi bir ücret talep edilmez. Tüm detayları ile sizlere fayda sağlayan bu yapıları yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler